Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak tam z efedryną?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

efek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak tam z efedryną?
Witam.
Słyszałem że efedryna daje niezłego kopa, tylko jest problem z jej kupnem, jakie są Wasze doświadczenia? Już szukałem po necie ale niestety wszystko co znalazłem to efka z kanady a z tak daleka nie chce mi się zamawiać. Jest dostępna w Polsce? Mówię tu o tabletkach efedryny nie syropu na kaszel :blink:
  • 0

efek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam z efedryną?
No dobra, przyznam się, jest dla mnie, ale po 3 tematach skasowanych na sfd jestem przewrażliwiony, miałem nadzieję, ze odezwie się ktoś kto ma dostęp :blink: zastanawiam się właśnie, idę do apteki po tussipect :blink: też na receptę?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam z efedryną?
Efedryna daje dużego kopa ale też posiada dużo skutków ubocznych - kołatanie serca, brak apetytu, rozdrażnienie, podniecenie, nerwowość, podwyższone ciśnienie itd
Musisz zwiększyć spożywanie witamin i minerałow.
Na pewno nie zwiększysz masy przy użyciu efedryna.
Bez konkretnej wiedzy więcej sobie zaszkodzisz niż pomożesz używając efedrynę.
W PL można kupić Tussipect w tab który zawiera efedrynę. Czystą efedrynę dostaniesz tylko na czarnym rynku chyba że masz dostęp do szpitalnych zasobów.

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam z efedryną?
efka fajna sprawa daje konkretnego kopa:)z Unexo jest dobra:)
  • 0
Dołączona grafika

efek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam z efedryną?
Dzięki Panowie za pomoc. Podsumowując - pierwszy post to były podchody - próbowałem na innych forach pisać o zakup ale mi kasowali tematy i bany dostawałem, widzę że tu jest normalnie i chwała Wam za to.
Efekty uboczne są do zniesienia, brałem kaizena w sumie ostatnie 3x24 buteleczki 50 tabsów każda (na przestrzeni około 1,5 roku) i było ok,z tym, że z kanady wiecznie problem z przesyłką, teraz zamówiłem miesiąc temu i sprawa się wyjaśnia cały czas. Ostatnim razem czekałem 2 miechy ale to tylko dlatego ze jełopy wysłali nie na ten adres. Lepiej mieć na miejscu dostawcę i nie walczyć z dostawą.
Pozdro i dzięki!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024