Skocz do zawartości


mały cykl na megaC??porady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hudy ale byk_*

Guest_hudy ale byk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

mały cykl na megaC??porady
witam mam 17 lat cwicze 18 miesiecy .mam bardzo durzy problem z przytyciem zaczynając cwiczyc moja waga wynosial 49kg teras wynosi 61kg w najlepszej formie 65 kg i jem wszystkie morzliwe gainery witaminy staki creatyny itp hcem wzioc megac mowiecie mi jakie moga byc efekty uboczne i wogle co otym sondzicie .
sory za błedy ortograficzne to taka horoba hehe

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: mały cykl na megaC??porady
Nie wygladasz zle.. Przy 175cm 61kg to nie az tak malo. Masz dopiero 17 lat, nieradze lapac za koks. Poczekaj do 20, zobaczysz waga jeszcze skoczy.
Skutki uboczne ? Poczytaj na necie jak dziala megace to sie sam domyslisz. Tu wchodzi w gre zdrowie twojej bani :D
  • 0

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mały cykl na megaC??porady
Mysle, ze jezeli wzial byc megace to nie zrobił bys z tego dobrego miesnia i tylko by Cie zalało i miał byc brzusiooo. Pamietaj ze koles, ktory cwiczy i jest szczupły wyglada lepiej niz ten który cwiczy , a jest gruby. Zalezy jaeszcze kiedy patrzysz bo jak jakis grubas ktory cwiczy zalozy bluze i kortke to wyglada dobrze, ale na basenie sie nie rozbierze :D
Bierz białko zmien trening i jedz dobre rzeczy (czyt. dieta). Za rok moze dwa przy stagnacjach jeszcze tu wrocisz :D
  • 0

GośćGuest_hudy ale byk_*

Guest_hudy ale byk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mały cykl na megaC??porady
macie racje niehce byc gruby wezme sobie teras massa xxl 4800kg no shot gana przed treningiem i po monohydrant z uniwersala i bendzie gites .tak mi sie wydaje co otym myslicie??

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mały cykl na megaC??porady
wal podwojne dawki gainera do tego mono albo stack i pojdzie no o diecie nie nie mowie bo to oczywista sprawa przy twojej wadze to by ci wyje.balo tyle rozstepow ze szok
  • 0

GośćGuest_hudy ale byk_*

Guest_hudy ale byk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mały cykl na megaC??porady
to jak walic gainera no shot gana przed treniengiem i mono po treninigu i w nietreningowe dni ??? i dorzucic do tego te megace czy nie ??

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: mały cykl na megaC??porady

to jak walic gainera no shot gana przed treniengiem i mono po treninigu i w nietreningowe dni


nie w tym dziale

megaC mozesz brac jak chcesz tyklo z rozwagą bo mozesz sie mocno zatłuscic przyłóz sie do diety

GośćGuest_hudy ale byk_*

Guest_hudy ale byk_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: mały cykl na megaC??porady
ok dzieki i przepraszam:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024