Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy od gorączki można mieć przeszczep serca?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy od gorączki można mieć przeszczep serca?

Czy gdy jeżdżę kilka godzin rowerem i się upocę i mnie owieje wiatr i potem jest gorączka to czy to prawda że może iść gorączka na serce i że potrzebny jest przeszczep żeby przeżyć ale z drugiej strony mam kilka spraw do załatwienia i tylko rower i tam trzeba dojechać i jednak obojętnie w jakim ubraniu się jedzie to się upoci i gdy za cienko to wiatr owieje i też może być gorączka.

Mam 29 lat szczupły szatyn bez nałogów


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy od gorączki można mieć przeszczep serca?

Co takiego załatwiasz, że musisz dziennie przejeżdżać kilka godzin rowerem ?

Czy między miejscowością z której wyjeżdżasz, a miejscowością do której dojeżdżasz nie kursuje żaden transport autobusowy ?

Nie możesz tam dojeżdżać samochodem ?


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy od gorączki można mieć przeszczep serca?

W poniedziałek wieczorem zaczęła mi się gorączka i skończyła w środę rano i od dzisiaj teraz jest piątek zacząłem już jeżdzić. Te moje sprawy to są gruszki i jabłka mam ich pełno na polu i nie można ich schować na zime dlatego że takie co spadły się zaraz zepsują tylko takie można przechowywać idealne bez uszkodzeń to żeby się nie zmarnowały pakuję je do dużych kartonów i biorę na rower mam tylko rower i rozwożę po kilka kilometrów do każdego znajomego i oczywiście jestem upocony ale nie wiem czy mi to zaszkodzi. Ze znajomymi to tak jest że jak kazać im przyjechać po gruszki i jabłka to ich nie chcą i gadają że im są niepotrzebne i nie mają czasu ale jak im zawieść pod dom to nagle się rzucają na te owoce i od razu biorą do domu. W czasie chorody miałem wtedy 39,6 stopni i wymiotowałem i miałem biegunkę to ile trzeba odczekać żeby można było jeść lekkie potrawy i po ilu dniach można już normalnie ciężkie jak mięsa albo kiełbasy i w jakich ilościach. Mam 29 lat. Jadłem bezpośrednio spod drzewa spadnięte gruszki i chyba były tam bakterie i ponad dobę gorączkę i bóle żołądka i brałem różne apapy ale tylko na 6 godzin mijała gorączka i wracała i gdy wypiłem dużo wody i co godzinę znowu piłem i przepłukałem cały brzuch i mi minęło.

I po ilu dniach można wyjść z domu na kilka godzin?


Użytkownik upaa2021 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy od gorączki można mieć przeszczep serca?

Pierdol takich znajomych, którym jesteś potrzebny tylko wtedy kiedy jesteś służalczy wobec nich i dowozisz im owoce do domu.

Na przyszłość nie jedz owoców, które leżą pod drzewem, tylko zabieraj do domu owoce, ale nie te popsute tylko takie co w ogóle jeszcze nie gniją, następnie dokładnie wymyj je pod bieżącą wodą, potem obierz ze skórki i dopiero zjadaj.

Z jakiej przyczyny nie masz prawa jazdy i samochodu ? Nie masz pracy ?


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

upaa2021
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy od gorączki można mieć przeszczep serca?
Z jakiej przyczyny nie masz prawa jazdy i samochodu ? Nie masz pracy ?

Jestem bezrobotny to finansowo niemożliwe jest utrzymanie jakiegokolwiek samochodu ale gdybym jakiś chciał mieć to wybrałbym najtańszy model z tego co widzę to znajomi mają sportowe samochody to po co tyle wydawać jak można ograniczyć koszty


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy od gorączki można mieć przeszczep serca?

Każdy mężczyzna, który pracuje dąży do tego, żeby jeździć możliwie jak najlepszym samochodem i to jest normalne.

Czy jeśli byłbyś bogaty niczym Hollywoodzki gwiazdor, to czy chciałbyś jeździć najtańszą Skodą lub Fiatem czy może wybrałbyś jakąś markę uważaną za taką, która produkuje samochody sportowe, samochody luksusowe lub też supersamochody ??

Każdy jeździ tym na co go stać - zauważ, że części do samochodów typu Opel, Volkswagen, etc są o wiele tańsze niż części do Rollce-Royce'a, Bentleya, Jaguara, czy Masserati, nie wspominając nawet o wyższych kosztach ubezpieczenia luksusowego auta czy też wyższych kosztach naprawy i wyższych wydatkach na paliwo.

Nie należy dążyć do bogactwa za wszelką cenę, ale należy zawsze starać się dążyć do poprawy standardu swojego życia.

Nie chodzi tu o to, żeby bujać się po mieście najdroższymi samochodami tylko, żeby było Cię stać na prywatną opiekę medyczną (prywatne wizyty lekarskie, prywatne zabiegi rehabilitacyjne, prywatne badania diagnostyczne, leczenie w najlepszych klinikach), żeby było cię stać na utrzymanie swojej rodziny i zapewnienie jest wszystkiego łącznie z opieką medyczną, odpowiednią edukacją, rozwojem sportowym, po to, żeby było Cię stać na kupowanie sobie dobrego jakościowo jedzenia i zdrowe odżywianie się, etc.

W końcu również po to aby móc polecieć w dowolne miejsce na świecie na wakacje, po to żeby było Cię stać na uprawianie dowolnego sportu jaki tylko chcesz, w końcu po to, żeby było Cię stać na kupno i użytkowanie porządnego samochodu, a także po to aby jeśli zamierzasz kupować alkohol na urodziny nie musieć liczyć się z tym ile wydasz tylko żeby móc sobie kupić minimum raz w roku butelkę alkoholu kosztującą 600 - 800 zł za 700 ml.

Z czego Ty się utrzymujesz jeśli jesteś bezrobotny ? Znajdź sobie normalną pracę na pełen etat i przestań być naiwniakiem, którego wykorzystują znajomi.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024