Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

loverpatryk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o Pomoc wysoki poziam estrogenu co zrobić?

Witam proszę o pomoc mam wysoki poziom estrogenu (estradiol)

 

Biorę Testosteron 250mg co 6-7dni od 2 miesięcy 

 

Estradiol(estrogen) 175 pg/ml norma 11,3-43,2

 

Wyniki Badan

Załączony plik  Screenshot_20190503-125515.png   196,46 KB   0 Ilość pobrań

 

Co mam zrobić jak go zbić ? 

 

W załączniku wyniki bada, we wtorek dodam cała morfologie itp.


Użytkownik loverpatryk edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o Pomoc wysoki poziam estrogenu co zrobić?

Arimidex. Warto też dawkę podzielić na 2 tj 125mg co 3 dni. Niby wychodzi na to samo ale nie do końca, enan mimo że długi estr ma stromą kinetykę, im jednorazowa większa dawka tym większe testo, które zaraz spada zostawiając po sobie wysokie estro. Dawkę IA należy dobrać pod siebie.


  • 1

loverpatryk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o Pomoc wysoki poziam estrogenu co zrobić?

Arimidex. Warto też dawkę podzielić na 2 tj 125mg co 3 dni. Niby wychodzi na to samo ale nie do końca, enan mimo że długi estr ma stromą kinetykę, im jednorazowa większa dawka tym większe testo, które zaraz spada zostawiając po sobie wysokie estro. Dawkę IA należy dobrać pod siebie.

 

Nie lubię się za dużo kłuć dlatego wziąłem długi i bije co 6-7 dni ( i miałem fiolki łamane po 1ml) wiec nie bardzo mogłem. 

 

A co sądzisz o Tamoxifenie bo poczytałem trochę i niby ok ?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o Pomoc wysoki poziam estrogenu co zrobić?

Tamoxifen nie zbija estradiolu tylko blokuje jego niektóre receptory.

Też nie lubie się za często kuć, ale enan różnie ludzie tolerują i nawet nie piszę tu o wynikach badań na papierze tylko jeden będzie bił 1x w tygodniu i u niego wszystko ok, drógi raz na 5 dni dla niego będzie za rzadko pojawią się huśtawki nastroju, trądzik, ciśnienie i inne typowe dla estro skutki uboczne oczywiście też bez przesady bo na takiej dawce tego estro w kosmosie mieć nie będziesz miał w każdym razie cały czas rozbija się tu głównie o stosunek andro-estro.

 

Do wyboru masz arimidex, letrozol lub exemestan. Nie siedzę na bieżąco w temacie, w każdym razie exemestan nie na każdego dobrze działa do tego ponoć sporo na rynku wyjebek się pojawiło więc polecam ari jest "lżejsze" od letro, choć letro jak najbardziej też może byc tylko bardziej trzeba uwarzać z dawkowaniem. Choć i tak najgorzej przesadzić z  exemestanem bo estro relatywnie do dwóch pozostałych powoli wraca do normy a za bardzo zbite też nie dobrze. Mniejwięcej jak zbijasz trzymaj na poziomie 2x ponad górną granicę normy.


  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, estrogen, testosteron, co, zrobic, prosze, wysoki, poziom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024