Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

kylo123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:niewiem
  • Pas [cm]:niewiem
  • Udo [cm]:niewiem
  • Przysiad [kg]:niewiem
  • Wyciskanie [kg]:niewiem
  • Martwy ciąg [kg]:niewiem
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

 Szykuje się do trzeciego cyklu ale sam nie wiem w co uderzyć, mam jednego gościa co mi to ogarnia teoretycznie " się zna " a w praktyce to łykam co mi każe brać i tyle. Teraz coś o tych cyklach; 1- teściu enan + metka (1 miesiąc) w drugim wchodzi tren do teścia. W trzecim miechu do trena i teścia wpada wino w tabsach. W czwartym tylko sam tescio z winkiem. ( Cały cykl 4 miechy) Hcg kazał bic przez cały cykl a potem clomid+ tamoxifen. 2-Drugi cykl to 6 flakoników susty + 2 opakowania trena biłem 0,5-1 ml w poniedziałki i czwartki czyli 2x w tygodniu to daje ładnych pare miechów. Na końcu już sam susta leciał solo. Na pierwszym cyklu było fajnie, siła i masa poszła, drugi cykl miał być lepszy od pierwszego ale tak nie było. Mało masy i siły gdzie michę trzymałem jak przy pierwszym cyklu. Nie wiem czy towar lewy był czy może za długo na jednym teściu bo widzę opinie zęby na jednym teściu 8-12 tygodni.Chce teraz coś swojego zaproponować, wino w tabsach spoko sie wkręcało metka tez,tren też bym chciał ale na początek chciałbym deke z teściem potem zamiast deki tren do tescia ale ja się za bardzo znam może mi coś podpowiecie . Moja obecna waga to 101 kg już jestem po odbloku i gotowy na kolejny cykl. Pozdrawiam


  • 0

kylo123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:niewiem
  • Pas [cm]:niewiem
  • Udo [cm]:niewiem
  • Przysiad [kg]:niewiem
  • Wyciskanie [kg]:niewiem
  • Martwy ciąg [kg]:niewiem
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

zapomniałem dodać, zero skutków ubocznych , zero problemów z libido  zero z ginko itp jedynie jakiś drobny trądzik na plecach . Odbloki szybko się wkręcały i robiły robotę.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

Ile temu skończyłeś odblok?

Jego propozycja trzyma się kupy.

Czemu chcesz deke? Zamiast mety czy jak? Pamiętaj też że ją te 3 miechy pasuje brać, 8 tyg nie ma zbytnio sensu chyba że krótki nandrolon.

 

W drugim cyklu zrobiłeś mniej bo pewnie zaczynałeś z większej masy niż pierwszy. Ogólnie im lepsza forma tym idzie coraz gorzej do przodu. Ważysz 60kg to i w parę miesięcy zrobisz 10kg, ważysz 100kg zrobisz z 2kg i to już dobrze...


  • 0

kylo123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:niewiem
  • Pas [cm]:niewiem
  • Udo [cm]:niewiem
  • Przysiad [kg]:niewiem
  • Wyciskanie [kg]:niewiem
  • Martwy ciąg [kg]:niewiem
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

Odblok skończyłem z końcem roku , chyba jeszcze w styczniu kończyłem proviron

 

Propozycja na 3 cykl to tylko mój wymysł.

Czemu decka, nie mam konkretnej przyczyny , trochę poczytałem  trochę  z YouTube ale i znajomy napomniał jak odbierał odblok że spróbujemy  w tym roku małych dawek deki.  Może Teścia   z winkiem  na 1 miesiąc a później  tescio + deka/ tren

 

Mogę i 3 miechy brać deke  cykl może być długi.

 

Na 1 cyklu i siłą poszła i regeneracja była super ogólnie się dobrze wszystko wkręcało.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

Ech nie wiem bo jakbyś dał np 3 miechy deke, później 2 miesiące na trenie i jeszcze jeden miesiąc końcówka na winie to Ci się przedłuża do pół roku. Przez te pół roku chcesz cały czas robić mase?

 

Z siłą tak samo jak wyciskasz dajmy na to 80 kg więcej dorzucisz na takim samym cyklu niż jak już wyciskasz 140. Po prostu im dalej tym trudniej.

 

Deka specyficzny środek masy na niej zrobisz, ale miskę trzeba konkretnie pilnować bo środek na którym bardzo prosto się zalać. Dobry na mase i jej sporo zrobisz, jednak jeśli chodzi o ilosć "suchego" mięśnia tren wygrywa.

 

Możesz spróbować np test+deka na 12 tygodni, do tego jakiś oral (meta na początek i opcjonalnie win na koniec). Później zobaczyć jak z efektami i w razie czego kontynuować cykl lub zrobić most z miesiąc-dwa czasu by organizm doszedł do siebie i lecieć dalej.

Tak samo jak tren to możesz dać jego długi estr i polecieć na nim z 3-4miesiące.

 

Opcji jest na prawdę wiele. Tak po za tym jak nie masz zamiaru startować w zawodach takie środki jak tren czy deka odpuściłbym sobie, wiadomo że to już jest przeskok jeśli chodzi o możliwości od samego teścia z meta czy winem, no ale jednak szkoda hajcu i zdrowia. To jest droga w jedną stronę, przestaniesz z cyklami formy nie utrzymasz. Jak brałeś tren to już widzisz że trochę po jego odstawieniu jakość mięśnia już taka dobra nie jest.


  • 0

kylo123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:niewiem
  • Pas [cm]:niewiem
  • Udo [cm]:niewiem
  • Przysiad [kg]:niewiem
  • Wyciskanie [kg]:niewiem
  • Martwy ciąg [kg]:niewiem
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

na suscie i trenie leciałem chyba około 30 tygodni i cały czas była masa.

W zawodach nie mam zamiary startować, myślałem jeszcze t3 dorzucić do cyklu.

Najlepiej długie estry bo sam nierobie strzałów tylko muszę jeździć do brata.

Na stosowanie trenu już za późno bo czy 1 cykl czy 2 był tren. Dawki chce mieć dobierane nie w celu MEGA masy kosztem zdrowia tylko wiadomo że skutki  nieunikniony ale zmniejszy je do zera ale masa żeby szła w górę. Wiesz mam 30 lat i dopiero 3 rok na cyklach idzie wiece myślę ze ze zdrowiem nie jest tak źle , nie wale tego od 19 roku. Nie dążę do utrzymania super mięśnia przez najbliższe 10 lat ale zdobycia masy. Do jakiegoś tam czasu ważyłem zawsze 75 kg wiec masy nigdy za mało hehe. 

 

Dzieki za dotychczasowe odpowiedzi.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

Nie wiem, chcesz możesz spróbować tą deke jak pisałem. Do tego jeszcze jakiś oral dobry czyli meta, tura (choć tury szkoda przy dece) ewentualnie grubej antek. No i oral dłużej niż 4 tygodnie z 6 a nawet 8, ewentualnie można dać np 4tyg on, 2 off i tak przez cały cykl, no ale z badaniami na bierząco. Iniekcje spróbuj sam w udo czy bark na pewno wygodniej niż samemu w tyłek, nie jest to nic trudnego.

Najważniejsze dobra miska i trening, ogólnie z treningiem nie wiem jak do tej pory, ale ne trzymaj się cały czas jednego tzn nie chodzi by każdy wyglądał inaczej ale co te 2 miesiące go zmieniaj i atakuj również włókna odpowiedzialne za wytrzymałośc np dropsetami/wyższym zakresem/serią dopompywującą/serią łączoną...

T3 w jakim celu?


  • 0

kylo123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:niewiem
  • Pas [cm]:niewiem
  • Udo [cm]:niewiem
  • Przysiad [kg]:niewiem
  • Wyciskanie [kg]:niewiem
  • Martwy ciąg [kg]:niewiem
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

t3 spalić to co jest ( Zawsze po zimie coś tam jest) i żeby mnie nie zalało ??  Nie potrzebne ?? A co tren  odpuścić ?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

T3 samo w sobie nie uchron Cię przed ulaniem tymbardziej nie spali tkanki tłuszczowej.

Nie wiem jak z trenem, nie wiem na co w końcu się zdecydowałeć ;)


  • 1

kylo123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:niewiem
  • Pas [cm]:niewiem
  • Udo [cm]:niewiem
  • Przysiad [kg]:niewiem
  • Wyciskanie [kg]:niewiem
  • Martwy ciąg [kg]:niewiem
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

Witam dostałem taką propozycje od znajomego na ten 3 cykl, tekst skopiowany oryginalny;( a jeszcze napisał że jak juz na 2 cyklach był tren to teraz juz nie da rady)

 

zrobimy tak całe 7 miesięcy teścio enan biedzie ok organizm się nie przyzwyczai bo na tym i po dwa lata siedzą. Do tego na 6 miesięcy deca. Na kick można nawet do dwóch miechów metke będzie pompa. Wino za bardzo kichy zryje i stawy. A tak będzie fajny cykl na masę na końcu 7 miesiąc będzie solo test enan jak będziesz chciał wrzucamy oxe ale to decyzja na spokojnie w trakcie. Metki mam po 100 test enan Bayer uwaga 20 amp zrobię lux cenę 300 za op Natomiast Deca z Organonona 180 za 5 amp po 2ml. Trzeba będzie 2 x metka 3 x test enan Bayer 6 x Deca Organon Na ostani miesiąc 10 strzałów test enan Razak zrobię za 150 bo tam nie pisałem. Oxa Razaka za 100 tab 330 pompa skurwysynska na tym ale to na koniec na ostatnim miechu lub na ostatnie 2 miechy zahaczyć z deka. Pozdro


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

Dla mne długo deka. Możesz w sumie jechać Twój wybór, w każdym razie szkoda by mi było łączyć oxe z deką, oxa dobra jakość ale przy dece jej nie zauważysz.

Nie podawaj cen środków, po za tym drogo.


  • 0

kylo123
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:niewiem
  • Pas [cm]:niewiem
  • Udo [cm]:niewiem
  • Przysiad [kg]:niewiem
  • Wyciskanie [kg]:niewiem
  • Martwy ciąg [kg]:niewiem
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycjie na 3 cykl, opis 1 i 2 cyklu

Też mi się wydaje ze długo deca,i cena również, ale co deca 4 miechy ? Coś byś zmienił cos dołożył?


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024