Skocz do zawartości


Zdjęcie

Natural Sterol Complex


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

kamilosx77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Natural Sterol Complex

Witam, mam pytanie czy ten suplement jest w pełni bezpieczny i czy ma satysfakcjonujące efekty?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Aktualnie biorę kreatynę oraz gainer Whey Mass 6kg


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Natural Sterol Complex

Raczej dałbym sobie spokój z tego typu wynalazkami, nie oczekuj jakiś widocznych rezultatów.


  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Natural Sterol Complex

Witam, mam pytanie czy ten suplement jest w pełni bezpieczny i czy ma satysfakcjonujące efekty?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Aktualnie biorę kreatynę oraz gainer Whey Mass 6kg

Jak nie masz co robić z hajsem, to możesz sobie to kupić, ale moim zdaniem są bardziej przydatne suplementy na cyklu kreatynowym, np. kwas alfa-liponowy (ALA) lub kwas R-alfa-liponowy (R-ALA) lub tauryna.

Prawdopodobnie lepiej sprawdzą się jako dodatek do cyklu kreatynowego.

 

Jeśli natomiast chcesz koniecznie kupić sobie Universal Nutrition - Natural Sterol Complex, to pamiętaj aby stosować to nie dłużej niż 2 miesiące non stop, a potem 2 miesiące przerwy.


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

kamilosx77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Natural Sterol Complex

Jak nie masz co robić z hajsem, to możesz sobie to kupić, ale moim zdaniem są bardziej przydatne suplementy na cyklu kreatynowym, np. kwas alfa-liponowy (ALA) lub kwas R-alfa-liponowy (R-ALA) lub tauryna.

Prawdopodobnie lepiej sprawdzą się jako dodatek do cyklu kreatynowego.

 

Jeśli natomiast chcesz koniecznie kupić sobie Universal Nutrition - Natural Sterol Complex, to pamiętaj aby stosować to nie dłużej niż 2 miesiące non stop, a potem 2 miesiące przerwy.

Aktualnie biorę kreatynę od 4 msc przez 2 msc brałem tylko w dni treningowe, a teraz od 2 msc biorę non stop opakowania coś takiego i nw czy ciągły cykl kreatynowy jest dobry. Bo jednak kreatyna jest dosyć tania i na minimum miesiąc starczy puszka 500g. 
Aktualnie mam jakieś 200g jeszcze kreatyny i chyba kupię do tego jeszcze puszkę i kupię 120 tabletek tauryny to będzie na jakieś 2 miesiące potem sobie zrobię przerwę od kreatyny na 2 msc po 2 msc znowu kreatyny itd. a taurynę chyba będę brał cały czas bo z tego co przeczytałem to wspomaga syntezę białek, hamuje katabolizm oraz ułatwia domięśniowy transport kreatyny


Użytkownik kamilosx77 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Natural Sterol Complex

Co do kreatyny, to jeśli decydujesz się na cykliczne jej stosowanie, to powinieneś robić przerwę od kreatyny trwającą co najmniej tylko ile trwał cykl kreatynowy, np. dwa miesiące ON, dwa miesiące OFF - im dłuższa przerwa tym lepiej, ma to związek z wysyceniem mięśni przez kreatynę.

W przerwach pomiędzy cyklami kreatynowymi możesz stosować np. beta-alaninę.


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

kamilosx77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Natural Sterol Complex

Dokończę aktualną kreatynę i zrobię sobie przerwę z nią na 1,5msc i będę brał tą beta-alaninę. Takie pytanie w sumie ostatnie można brać taurynę razem z beta-alaniną czy jednak brać tylko z kreatyną  


Użytkownik kamilosx77 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024