Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dla kogoś z pomysłem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

paciulok
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Różnie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Dla kogoś z pomysłem

czołem wszystkim

 

Czytajac forum jak i inne badania Amerykańskich naukowców, wykresy, statystyki i reszte informacji które można znalezc w internecie. Pomyślałem , ze można to zrobić inaczej i niestandardowo.

Myslę nad wprowadzeniem kilku zmian w treningu, diecie i calej reszcie :

- fbw 5x tygodniu 

- 4000+ kcal 

- dodatkowa regeneracja  

- suplementacja 

Może znajdzie sie tu ktoś z wiedzą praktyczna jak i teoretyczna z zakresu suplementacji ? Mam na mysli kogoś kto ułoży kompletny plan suplementacji . 

Jakieś pomysły na trening fbw ? 

Temat może sie wydawać co najmniej zabawny, ale chyba można zrobić coś dobrze i nieszablonowo. 

1.Wymiary chyba nie będą potrzebne 2. Wiem ze bede ulany 3. szukam kogoś z wiedzą i otwartym umysłem 4. mogę zostać szczurem doświadczalnym 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla kogoś z pomysłem
Im częstszy trening tej samej partii tym musi być mniejsza objętość. Z autopsji Ci powiem że jak robiłem 3s pompek codziennie miałem gorsze efekty niż robiąc 3s co drugi dzień. Nie wiem może po 1s było by ok, tyle że wtedy było by to dosłownie nudne. Po za tym przetrenować można nie tylko układ nerwowy, ale i mięsień więc nawet jak będziesz zmieniał ćwiczenia by do tego pierwszego nie dopuścić możesz z drugim mieć problem. Suplementy na wiele się tu nie zdadzą. Chcesz trenować 5x w tygodniu czy nawet 7x to wskocz na jakiś split w stylu p&p. Pamiętaj też, że stawy mogą dostać po dupie ;)
  • 1

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla kogoś z pomysłem

Trening FBW w klasycznej odmianie, czyli 3x w tygodniu co drugi dzień jest dobrą opcją, zwłaszcza dla początkujących i średniozaawansowanych.

Z drugiej jednak strony zaawansowani ćwiczący też mogą skorzystać jeśli jako odskocznię od swojego planu typu SPLIT zamienią na jakiś czas trening dzielony na trening FBW.

FBW 4x w tygodniu przeznaczony jest dla osób bardzo zaawansowanych i w zasadzie jeśli chodzi o częstotliwość planów typu FBW, to jeszcze nie słyszałem aby ktoś kto nie wspomaga się farmakologicznie (m.in. SAA) robił trening FBW częściej niż 4 razy w tygodniu.

W sumie to nawet jak ktoś się wspomaga farmakologią, to 5x w tygodniu FBW będzie zbyt częstym treningiem, bo możesz się bardzo łatwo przetrenować i/lub doznać kontuzji.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024