Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer dla ekto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

KCPS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer dla ekto?

Witam wyglądam jak ciota mam 19 lat i przy 177cm wzrostu ważę 60kg. Jeszcze jakieś 1.5miesiąca temu ważyłem 55 ale że ostatnio zacząłem więcej żreći teraz ważę 60kg i ważę się na bieżąco lecz wydaje mi się że w ciagu ostatnich 2 tygodni waga się waha pomiędzy 59-60 zależnie od pory dnia. Zastanawiam sie czy by nie kupić mass gainera i tylko go żreć bez cwiczeń jako dopełnienie posiłków bo diety nie mam po prostu żre dużo a tą swoją niby dietę dorzucam jeszcze serki orzeszki ziemne bo maja duzo kalorii i ogolnie staram sie jesc wiecej białka i dużo smażonych dań tj. jajecznica, kiełbasa głównie lub robie domowe fast foody a do szkoły/pracy biore 4 kanapki z serem ogórkiem zielonym szynka

 

Opłaca się coś kupować czy to mi tylko brzuch wywali?

 

Ew. myślałem o kupnie diety na Fabryka Siły samej ale obawiam się że nie będę miał czasu na robienie jakichś nawymyślanych potraw bo pracuje 7-17:00 (pracuje fizycznie na budowie)

 

Lub też 3 opcja zacząć ćwiczyć w domu głównie z własnym ciałem ćwiczenia a potem jak już będę lepiej wyglądał nabiorę masy iść na siłke

 

Głowny cel to przestać wyglądać jak anorektyk

 

Dzieki z góry.


Użytkownik KCPS edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?
Przedewszystkim dieta Panie, dieta. Dorzucisz do tego co aktualnie jesz gainera coś tam pewnie pójdzie trochę do góry, ale jak odstawisz spadnie. Dotego po gainerach często jeszcze dochodzą problemy trawienne...
  • 1

KCPS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?

Przedewszystkim dieta Panie, dieta. Dorzucisz do tego co aktualnie jesz gainera coś tam pewnie pójdzie trochę do góry, ale jak odstawisz spadnie. Dotego po gainerach często jeszcze dochodzą problemy trawienne...

Czyli opłaci mi się kupić tą dietę? Pracuję 7-17 boję się że nie dam rady przygotowywać dań jakichś nawymyślanych z braku czasu


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?
do tego co jesz dodaj 1 posiłek np niech będzie to torba ryżu z piersią z kurczaka, do tego jakiś sos do smaku. Możesz też przegryzać suszone owoce (chociaż ze 150g dziennie) bardzo dobre i zdrowe źródło kalorii. Tylko nie ujmuj z tego co aktualnie jesz a waga ruszy ;)
  • 1

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?
Gainer to tylko uzupełnienie diety, a taka możliwość jedzenia przy pracy fizycznej to sama przyjemność. Wieczorem gotuj sobie sporą porcję obiadu, rozdziel go na 2-3 posiłki dodatkowo śniadanie i tak jak przedmówca napisał i powinno być w porządku.
  • 2

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?

Gainera możesz kupić, jedzenie swoją drogą, ale może dojść do pułapu gdzie organizm też nie będzie w stanie tak szybko przyswajać dużych porcji naraz ;). Oczywiście jak poprzednicy, zachęcam by nieco popracować nad dietą, wrzucić bardziej kaloryczne produkty (np. awokado, wspomniane owoce suszone, jogurty greckie, ziarna i inne orzechy, len, ryby), a także dobrze rozplanować ich spożycie w ciągu dnia.

 

Co z treningiem? Może ilość wysiłku jest nadmierna w stosunku do dostarczanej z pożywienia energii?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


KCPS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?

Witam ponownie. Radzę sobie bez układania konkretnej diety i bez wspomagaczy, zaczynałem 2 miesiące temu przy 55kg i równo 2 miesiące zajęło mi przytycie 8kg. Czyli tyję 1kg na tydzień bo waga nadal idzie w górę i teraz mam 63kg. Od wagi ok. 60kg zacząłem ćwiczyć z hantelkami co 2 dni i waga jak rosła tak rośnie jak do tego doprowadziłem? 

 

Mój dzień zaczyna się o 6:30 od porządnego śniadania wielkości czasem dobrego (wczorajszego) obiadu odgrzanego w mikrofali lub jajecznicy z 4/5 jajek, dwóch smażonych kiełbas.  Do szkoły zabieram 4 kanapki w które wkładam masło ser szynka majonez(!) i ogórek. Po powrocie do domu potrafię na spokojnie zjeść wielki talerz obiadu. Średnio co 1.5/2h jem wielki talerz obiadu typu: makaron/ryż/kasza sos mięso z piersi(!), lub nawet zwykłe ziemniaki z sosem z jakimś mięsem lub z piersią kurczaka których od powrotu ze szkoły do pójścia spać o 22 zjem ok 8 sztuk. Do tego po posiłku żeby się dopchać polecam batoniki twarogowe, serki orzeszki lub jogurt z jakimiś płatkami owsianymi np. duża gratka i płatki crunchy Sante na oko 50g. Do tego wyrzuciłem wszystkie napoje gazowane zastąpiłem je sokami lub wodą gazowaną. Niczego nie liczyłem ani kalorii ani gram produktów które zjadam wszystko mierzyłem na oko. 

 

20.03 -55kg 

20.05 - 63kg


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?

Tempo przyrostu masy naprawdę niezłe. Nie chcę wychodzić na malkontenta lecz przytycie z wykorzystanie sosów, sera czy soków musiało dać takie efekty :) Pytanie teraz jak dużo z tej wagi przełoży się na czysty mięsień, ale to już zweryfikuje nadchodząca redukcja.


  • 2

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


KCPS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?
 
Pompki 
20x
17x
15x
13x
15x
 
Wyciskanie na klate 2 hantle
 
10x
12x
12x
14x
14x
14x
12x
12x
14x
20x
 
Wyciskanie na barki siedząc 2 hantle
 
8x
6x
6x
6x
6x
 
Z press 2 hantle
 
8x
8x
 
 
 
Jak oceniacie taki trening? Dopiero zaczynam układać to pierwszy dzień

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer dla ekto?

Domyślam się, że to Twoje pierwsze kroki w tej kwestii lecz muszę to napisać: tragedia!

 

Z tak duża objętością nie zbudujesz satysfakcjonującej masy, a organizm na pewno nie zostanie odpowiednio zregenerowany. Na sam początek polecam klasyczny FBW. Poniżej zamieszczam link do tekstu:

 

3 dniowy FBW


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024