Skocz do zawartości


Zdjęcie

Która kreatyna najlepsza.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

bargwi
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Która kreatyna najlepsza.

Siemka,
Chciałbym się spytać jaką kreatynę najlepiej kupić?
Mam 175 wzrostu i ważę 65kg i planuję kupić kreatynę tylko nie wiem jaką bo każdy mówi mi co innego.
 

Monohydrat kreatyny od KFD

Monohydrat kreatyny od Olimpu

 

czy Monohydrat kreatyny od Allnutrition?

 

Która z tych kreatyn będzie najlepsza?


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.
Bierz najtańszą, wszystkie tak samo dobre. To że na kfd polecają forumową kreatynę tak samo jak na sfd to normalka oczywiście jeszcze jedni i drudzy napierdzielają na konkurencje co w większości jest bzdurą lub już sporo przedawnione, w każdym razie obie dobre. Jeszcze z tanich jest vitalmax (mój ulubiony) i ostrovit. Szczerze za firmę i pudełko nie ma co płacić, choć jak chcesz bierz olimp, też dobra kreatyna ale nie spodziewaj się po niej lepszych efektów.
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Z tych trzech co wymieniłeś wybierz albo Monohydrat kreatyny od KFD albo Monohydrat kreatyny od Allnutrition.

Kreatyna z Olimpu nie jest gorsza (jest tak samo dobra jak te wcześniej przeze mnie wymienione), ale kosztuje dużo więcej od tych dwóch (z KFD i z Allnutrition).

Jak chcesz płacić ponad 2 razy więcej za minimalnie lepszy produkt, to Twoja sprawa.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Najtańszy mono (100% Creatine Mono) albo coś takiego, nie warto przepłacać.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Ja polecam wybrać opcje ekonomiczną czyli duża puszka z dobrym smakiem i rozpuszczalnością, za godziwe pieniądze :). Monohydrat w większości przypadków nie różni się od siebie poza marką producenta i ewentualną jakością wspomnianego smaku :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Jacobs55

Jacobs55
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Ja kupiłem taką  w proszku według mnie najlepsza i cenowo bardzo fajnie wychodzi ProPharm Pro Pure Creatine i sprawdza się świetnie .


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Podsumowując - najlepiej wybrać czysty mono (ze smakiem lub bez) i na jego podstawie budować własny stak kreatynowy :) Obecnie rynek suplementów umożliwia zakup poszczególnych składników (np. AAKG czy cytruliny) w postaci samego surowca, co dodatkowo ułatwia sprawę choć bądźmy szczerzy, na pewno nie wyjdzie taniej niż zakup gotowej odżywki.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


szachmat89

szachmat89
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Kreatyna jest najskuteczniejszym suplementem wspomagającym organizm podczas treningów siłowych. Udowodniono, że suplementacja kreatyną przyczynia się do zwiększenia energii, dzięki czemu treningi są wykonywane z większą intensywnością. Ponadto kreatyna zwiększa objętość komórek mięśniowych oraz poprawia syntezę białek w organizmie. Kreatyna występuje w żywności, jednak tylko w śladowych ilościach. Dlatego też suplement kreatyną powinna znajdować się w „menu” każdej osoby ćwiczącej siłowo.


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Ale za spam i reklamę to Panu podziękujemy ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


boczuk
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Trzeba przyznać, że różne produkty różnie działają. Kiedyś miałem kreatynę jakiejś amerykańskiej firmy i dawała wielkiego kopa. Ciekawe czy coś do tego dodawali, bo później nigdy już nie czułem takiego efektu.


  • 0

Stanko14
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :25
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Z tych trzech co wymieniłeś wybierz albo Monohydrat kreatyny od KFD albo Monohydrat kreatyny od Allnutrition.

Wiesz to co mi się bardzo nie podoba to nagonki na inne produkty. Ci co ją sprzedają oszukują że inne produkty powodują wymioty , biegunki itd mowa np o białkach. Sposób w jaki tymi preparatami handlują budzi pewne wątpliwości co do ich jakości. Dobry produkt się sam broni i nie trzeba młodym robić młynu z głowy. Wziąłbym mimo wszystko olimpa ta firma mimo wszystko prezentuje wyższą jakość a przy okazji o ile tak samo posiada sporą ilość chemii to prędzej jest z bardziej przebadanego źródła . Te powyższe zajeżdżają na kilometr dodatkami prosto z dalekiego wschodu no i pytanie czy rzeczywiście jest to samo co na etykiecie.

 

Co do olimpa wcale taka droga nie jest ostatnio była jakaś pucha 500 czy 550g i była po 41-43zł na pewnym portalu. Vitalmax kiedyś też była ok, a jak teraz nie wiem.

Mimo wszystko bardziej polecałbym czystą kreatynę, bez tych syfiastych dodatków.


Użytkownik Stanko14 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

PaulinaWalega
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która kreatyna najlepsza.

Każda jest taka sama, płacisz za firmę. Bierz z kfd, tania i dobra. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024