Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie macie wymiary.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Marcin1123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Jakie macie wymiary.
Witam nie wiem gdzie miałem ten temat zamieścić ale postanowiłem tutaj. Najwyżej jakiś moderator go przeniesie.
Otóż chciałem się Was zapytać i z drugiej strony jakiś taki załamany jestem. Ważę 78 kg i w łapie mam tylko 3.2 ? Nie wyglądam na grubasa a raczej na chudzielca przy tej wadze ? Aż taki wysoki nie jestem także co ze mną jest ? Jak to możliwe , że znajomy z innego forum przy wadzę 75kg ma 4.0 w łapie ? A jest chudszy. Jak to możliwe , że znajomy z real ważący 65 kg ma 3.5 w łapce ? Ja naprawdę tego nie rozumiem. Gdzie mi to wszystko wchodzi ? Wydałem sporo kasy aby przytyć bo mi to ciężko szło a tutaj takie efekty ? Nawet jak ćwiczyłem za przeproszeniem gówno miałem i nie mówcie mi , że zły trening bo wiem co robiłem i jak.

Czy ja już nie mam szansy być dużym ? Kg w górę mi idą zapewne na next wakacje z 90kg będę ważyć i co mi z tego ? :)

A jak u Was waga odnosi się do wymiarów ?
  • 0

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie macie wymiary.
Najlepiej wklej zdjęcia :)

Obwód ramienia normalnego faceta merzącego 180-182cm powinien wynosić tyle ile waga/2 tzn mając 70kg powinien biceps mieć 35cm gdzieś w jakiejś gazetce to wyczytałem :D ponadto ludzie w wadze ok 70kg mają więcej w łapce niż ty więc coś jest nie tak...
  • 0

Marcin1123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie macie wymiary.
Zdjęcia Ci nic nie dadzą. Na fotach człowiek wychodzi większy. Pytam się Was bo sam nie wiem w co mi te kg wchodzą !! fakt brzuszek urósł ale nie mam jakiegoś bębna. Po prostu jak tak dalej będę tyć bez poprawy sylwetki to chyba do jakiegoś lekarza pójdę albo coś bo to dziwne jest. Dam na przykładzie mojego kolegę z dawnej szkoły. On zawsze tyle samo ważył co ja , zaczął ostro jeść i zalał się tak , że teraz waży ponad 80kg i w łapie 4 + ma !!! Fakt , że jest tłuscisty ale uwierzcie o niebo lepiej wygląda a ja ? - porażka
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie macie wymiary.

Zdjęcia Ci nic nie dadzą. Na fotach człowiek wychodzi większy. Pytam się Was bo sam nie wiem w co mi te kg wchodzą !! fakt brzuszek urósł ale nie mam jakiegoś bębna. Po prostu jak tak dalej będę tyć bez poprawy sylwetki to chyba do jakiegoś lekarza pójdę albo coś bo to dziwne jest. Dam na przykładzie mojego kolegę z dawnej szkoły. On zawsze tyle samo ważył co ja , zaczął ostro jeść i zalał się tak , że teraz waży ponad 80kg i w łapie 4 + ma !!! Fakt , że jest tłuscisty ale uwierzcie o niebo lepiej wygląda a ja ? - porażka

moja rada? pal ziolo,pij 2-3 piwa przed obiadem to masa pojdzie naprawde ladnie... moj sasiad ma 170 kg i to nie tylko brzuch^^ no ale tez nie koniecznie miesnie ;d
btw mozesz miec po prostu bardziej zbite miesnie itp wiec jestes cienszy mimo dobrej wagi ...
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024