Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie linki podawać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Jakie linki podawać?
Z racji tej, że ostatnio dysponowałem sporą ilością wolnego czasu, przejrzałem wiele stron internetowych o aikido. Dojrzalem dwa przeciwstawne podejścia odnośnie linkowni.
Podawane adresy obejmują:
- adresy wielu szkół aikido, innych styli także
- adresy tylko jednego stylu w Polsce - tego jedynego "słusznego" - są nawet przypadki gdy nie podaje się innych klubów tego samego stylu w danym mieście gdy jest ich kilka i ze sobą konkurują (np. w Warszawie).
Nie chodzi oczywiście o strony tytułowe organizacji, ciężko wymagać by na stronie PFA był link do PUA.......
Jak myślicie czym jest to spowodowane i jak powinno być?
Ja uważam, że powinno się podawać dużo linków do wszystkich (w miarę rozsądku i mozliwości pamięci serwerów oczywiście), przecież mamy wolny rynek i kapiatalizm, a adept (w końcu jest pewnego rodzaju klientem) powinien mieć możliwość wyboru i móc wybrać najlepiej.

S.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie linki podawać?
Mejbi, ale musisz uwzględnić to ze nad dużą ilością linków trudno jest panować
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie linki podawać?
Ja napoczatku chcialem sie jak najwiecej dowiedziec na temat Aikido i bylem nieco rozczarowany. Chodzi mi o to, ze najwiecej jest stron internetowych o klubach Aikido, a malo jest witryn traktujacych Aikido bardziej od strony historycznej, technicznej i informacyjnej. Nie zalezy mi na tym, zeby wlazic na jakas strone klubu np. w Puszczykowie (bez obrazy) i ogladac zdjecia ludzi, ktorzy tam trenuja, trenerow ktorzy tam ucza itd. Zalezy mi na bardziej ogolnej wiedzy na temat tej sztuki w jezyku polskim, ciekawych fotek roznych mistrzow z calego swiata i roznych filmow.
Fajnie by bylo, gdyby w linkach stron klubowych istnialo wiecej takich stron informacyjnych, niz odnosnikow do innych klubow w Polsce :roll:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie linki podawać?
np u Mnie (strona w przygotowaniu) beda linki do stron sekcji z ktorymi mnie cos laczy - tzw przyjaciele.

To feniks:
mnie natomiast denerwuje, ze kazdy na stronie pakuje te same informacje na temat aikido...
wole se poogladac zdjecia lokalnych mistrzow...

Pa!
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie linki podawać?
A ja też uwielbiam oglądać miejscowych brusów i sensejów i ubaw mam niezły :) :) :)

S.
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie linki podawać?
a będzie tam mój link Smail'u.... :) ............czy jeszcze nas coś łączy....????? :oops:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie linki podawać?
:oops:
:oops:
:oops:

Nawet dwa :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024