Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
hmmm... no jak dla mnie chodzi tutaj tez o takich chamskie zachowanie takich loli jak MAdXXX i jeszcze kilku swiezo zarejestrowanych prowokatorow-cwaniaczkow, ktorzy chyba przyjeli sobie za cel podkurwianie normalnych uzytkownikow budo.net.pl, i uwazaja sie specjalistow w kazdej dziedzinie i problematyce, a tak naprawde gowno wiedza.

gdzie jest moderator tego dzialu ktory powienien zablokowac topik o tak kretynskim tytule od reki?
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
no fakt, raczej idiiotyczna i niepotrzebna dyskusja.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA

gdzie jest moderator tego dzialu ktory powienien zablokowac topik o tak kretynskim tytule od reki?



Po raz kolejny i ostatni już tak spokojnie informuje, że moderatorzy mają swój własny rozum i takie teksty są najwyżej wkurwiające. Nie moderuję tego działu, ale za podobne odzywki będę walił ostrzeżenia (tak samo jak tym, którzy się w tym temacie chamsko odzywali). Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi to proszę wysyłać PW do moderatora działu, bo moderator to ani chłopiec na posyłki, ani papier do podcierania dupy, żeby był zawsze pod ręką. Gdybyśmy zamykali każdy niepodobajacy nam się temat, to trzeba by zamknąć połowę i zaraz podniosłyby się krzyki o cenzurze. Jak się moderowanie nie podoba to pisać do Fiodora, może nas pogoni, a na ogólnym to uwagi tego typu tylko do swojej babci.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Rozumiem o co Ci chodzi sloniak ale nie uwazasz ze temat dzialu ani pierwszy post nie wprowadza zadnej dyskusji, niczego nie uczyc tylko sluzy poddenerwowaniu niektorych ludzi (tych zwiazanych z Instututem), jest zwyklym najazdem na instytut i jego lidera i antyreklamą (zreszta nie uzasadniona). Pisalem PW do moderatora i nie uzyskalem niestety zadnej odp :?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Przykro mi, ze moderator działu Ci nie odpowiedział, jednak tematy zamykamy wtedy gdy rażąco naruszają regulamin. Za chamskie odzywki panowie krytykanci zostali ukarani, jednak za poglądy ich karać nie zamierzam, bo mają prawo wierzyć nawet w ufoludki. Osobiście mogę mieć zdanie inne, takie same, albo nie mieć zdania, a jeśli nie chcę go wyrazić to też tylko moja sprawa. Opinia o Adamczyku, nawet niepochlebna, ma prawo się tu pojawiać, byle wyrażana w sposób właściwy. Za chamstwo będę punktował.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Drodzy Panowie,

Forum słuzy do wymiany informacji, własnych przemyśleń, opinii.
Z doświadczenia wiem, ze forum ( podobnie jak papier ) przyjmie wszelkie obelgi, wyzwiska itd.
Inaczej by wyglądała dyskusja face to face. Temperamenty forumowiczów jak i ich wiedza
jest na różnym poziomie.
Ja tylko bym zaapelował do stron sporu. Zanim bedziecie kogoś obrażali, kwestionowali jego umiejetnosci sprawdzcie swoją wiedzę na dany temat. Owszem częśc instruktorów trochę przegina pałę ze swoim CV, część pisze głupoty ale to nie znaczy, że mozna ich obrażać.
Moją skromną osobę tez parę razy szargano na tym forum, ale nikt z "dziadkiem" nie chciał wyjaśnić sprawy na sali, przyjśc , pogadać , poćwiczyć wspólnie i wtedy krytykować.
Dlatego mówiąc - piszac PROSZĘ. Wiecej szacunku dla siebie. Ćwiczycie Martial Arts a to nie piłka nozna czy inna dyscyplina sportowa - tu wymaga się równiez pewnej etyki.
A więc. :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Słoniak zgadzam sie ze forum jest do wymiany pogladow i sprawa oczywista jest to ze ludzie nie zawsze beda sie z innymi pogladami zgadzac(kazdy moze byc inny), mi chodzi jedynie o forme w jakiej zostalo to przedstawione, a nazwanie zwolennikow Instytutu i p. T.Adamczyka psami bardzo mnie zdenerwowalo i wydaje mi sie ze wiecej osob nie powinno czytac tego (stad pewnie pomysl zamkniecia tematu, przeciez tworca mogl go potem napisac bardziej cenzuralnie ) :wink:
pozdrawiam
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA

Po raz kolejny i ostatni już tak spokojnie informuje, że moderatorzy mają swój własny rozum i takie teksty są najwyżej wkurwiające.

Boleje z tego powodu, ale zdania na temat tak idiotycznych topikow nie zmieniam (jak i ich zalozycieli)

moderator to ani chłopiec na posyłki, ani papier do podcierania dupy, żeby był zawsze pod ręką

ale skad taki wniosek, nikt nic takiego nie napisal (ani tez nie twierdzi jak mysle)

Za chamstwo będę punktował.

i o to chodzi

Zanim bedziecie kogoś obrażali, kwestionowali jego umiejetnosci sprawdzcie swoją wiedzę na dany temat

i tutaj jest pies pogrzebany, specjalisci wychowani na filmach z seagalem jakos inaczej podchodza do tematu czyniac to o czym pisalem w poprzednim poscie.
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Te diriz sam jesteś lolo i to malowany :) :)
temat powstał w momencie kiedy na forum podła wzmianka iż Ojciec Dyrektor nigdy nie ćwiczył (co zreszta jest prawdą) nikt go nigdy nie widział jak przećwiczył 1,5 h godziny treningu.
Po tej wzmiance na jego stronie pojawiły się zdjęcia jokoby świczy (co jest zresztą ściemą)
a jeśli nie to może sie ogarnoł i wreszcie zaczoł
i to jest ZBAWIENNY WPŁYW KRYTYKI :) :)

a jak ci sie coś nie podoba lolo malowany diriz to nie bierz udziału w dyskusji
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Ile juz mozna. Ciagle sie rozchodzi o to samo....Co z tego ze T.A. nie cwiczy podczas treningow, ma brzuszek i jest w dod brzydki.....on ma za zadanie uczyc ludzi kravki, to jest jego glowne zadanie. A tak przy okazji nie bronie pana A. bo go w zasadzie slabo znam, widzialem go moze z 2 razy w zyciu akurat podczas egz. Zmierzam tylko do tego ze to sie robi juz monotonne.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA

Te diriz sam jesteś lolo i to malowany :) :)

a jak ci sie coś nie podoba lolo malowany diriz to nie bierz udziału w dyskusji


poklon

a ty , szanowny panie madxxx na pewno przeciwczyles wiecej :rofl:
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Dyskusja dotyczy tego o czym mówi Temat,
a czy ćwiczyłem więcej od ciebie ?- nie wiem jakie masz doświadczenia :D
ciekawe jest jednak iż wypowiadasz sie o osobach których zupełnie nie znasz ?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA

Dyskusja dotyczy tego o czym mówi Temat,
a czy ćwiczyłem więcej od ciebie ?- nie wiem jakie masz doświadczenia :D
ciekawe jest jednak iż wypowiadasz sie o osobach których zupełnie nie znasz ?


skoncz juz te jalowe bzdety i przestan dopierdalac sie do innych (ktorych nie znasz) bo podobno dyskusja jest o tym o czym mowi temat.

ja swoje zdanie na ten temat wyrazilem i nie zamierzam polemizowac z kims kto o kulturze dyskusji ma pojecie delikatnie mowiac blade.
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA

skoncz juz te jalowe bzdety i przestan dopierdalac sie do innych (ktorych nie znasz) bo podobno dyskusja jest o tym o czym mowi temat.

Jakiez ty masz zdanie "Albinosie" takie same jak kulturą prezentujesz jw.
no cóż "kto się wróblem urodził, orłem nie zostanie"
Panie PYTIA wszystko wiedzący :) :) :)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA

Jakiez ty masz zdanie "Albinosie" takie same jak kulturą prezentujesz jw.
no cóż "kto się wróblem urodził, orłem nie zostanie"
Panie PYTIA wszystko wiedzący :) :) :)


:rofl:
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
diriz,
to ty taki cynik niby jesteś, tak :)
  • 0

budo_ravage
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Global Instructors Team, został powołany prze Eyala Yanilova.
Rozmawiałem z Eyalem na ten temat, wyraźnie podał przyczynę istnienia tej grupy.
Głównym powodem powołania "GIT" (wiem, fajnie to brzmi :wink: ), jest szkolenie kolejnych instruktorów, nie tylko cywilnych, ale też i militarnych jak równierz i policyjnych.
  • 0

budo_criscros
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
MadXXX takie teksty sa bardzo nie namiejscu.
Mam tą przyjemnosc ze poznalem P. Adamczyka juz wiele lat temu.
Cwiczylem w sekcji ktora prowadzil i do tej pory mam z nim kontakt to fachowiec DUZEGO FORMATU
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024