Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Nowy Obraz Ojca Dyrektora!!!

No proszę po informacji na portalu na stronie Pana Adamczyka pojawiły się zdjęcia, i tu uwaga zdjęcia jak prowadzi seminarium instruktorskie :-) nawet kopie.......

Świat staje na głowie, choć wypada życzyć wytrwałości Ojcu Dyrektorowi wydaje mi się iż to wielka ściema
Jeśli nie ściema to dlaczego do tej pory nie ćwiczył a tu nagle...... cud.

I na dodatek Global Team!!!!
Może coś nakręci w telewizji z cyklu jak Global Team prowadzi seminarium na Marsie . a może atak z marsa
I tu nadawałaby się reklama: Global Team atakuje z Marsa,
Nowe Seminarium
Najnowsze techniki Marsjańskie Krav Maga.


Ludzie czy wy nie widzicie jaka to ściema......................

Ps. a teraz odezwą cię psy Ojca Dyrektora, czekam
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Zadne psy tylko normalni ludzie. A Tobie to sie chyba cos w glowie popierdolilo, zalozyles profil zeby najezdzac na Adamczyka? O co Ci kurwa chodzi, wyjebali Cie z sekcji, ze tak sie bulwersjujesz? bo to chyba jedna z mozliwosci - idiotow wywalaja. Cos niektorym odbija. Noz kurwa rozumiem cos Ci sie nie podoba, ale ten temat to zwykle zasmiecanie forum, qwa zadnych konkretow nie podales atakujac go...
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Zgadzam sie z Toba beatles. Moderator powinien sie temu blizej przyjzec :?
Co do Adamczyka to widac ze go nie znasz na kazdym egzaminie jesli tylko trafia sie bledy to sam je poprawia pokazujac wszystko.
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Tez się z wami zgdzam. Choćby to są zdjęcia z ostatniego seminarium i niech ktoś powie że Adamczyk nie ćwiczy...
Dołączona grafika
lub
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Na każdym egzaminie poprawia błędy. Byłem u niego na BEZPŁATNYM seminarium i jest super. Bardzo agresywna Krav Maga, szczelna garda, naprawdę jest dobry.
Pozdr
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
i ta perfekcja ruchu. tylko pozazdrościć :D
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Do Beatles,
Chłopie ogarnij się trochę bo
po pierwsze: trochę popracuj nad językiem
po drugie do swobodnego wyrażanie poglądów, jak również obrony swoich PANÓW piesku,
Rób jednak to z większą kulturą, i nie wykorzystuj tego iż jesteś anonimowy.
Po trzecie pewnie jak Siorbop (zresztą stanowicie parę) masz 17 lat i swoje frustracje próbujesz leczyć na forum.

Po trzecie przeczytaj dokładnie to co napisałem poprzednio i wtedy odnieś się do tego młody człowieku.

Jeśli chodzi o moderatora to prośba : wydaje mi się iż powinno się ograniczyć wypowiedzi tych dwóch gorących młodzieńców

ps jak akultura taki PAN
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
ostatnio widziałem w parku na ławce dwóch chłopczyków namietnie trzymających się za ręce... myślisz że to oni? :lol:
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Albo mnie się wydaje albo gość ma niepoprawnie zaciśnięta pięść...
Ale jak napisałem - wydaje mi się tak tylko :wink:
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
o którym gosciu mówisz?
o tym wiekszym gosciu czy o tym mniejszym gosciu?
no bo w sumie to obaj niezli z nich goscie :lol:
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
MadXXX, o czym Ty w ogole gadasz? To ze mam 17 lat nic nie znaczy, bo uwierz mi, nie jeden 17 latek znokautowalby Cie swoja inteligencja (co widac :) ).. Zalozyles ten temat tylko po to zeby najezdzac na Adamczyka, nie przedstawiajac zadnych konkretnych argumentow :roll: ( apropos wyladowywania frustracji na forum :lol: ) Zostales skrytykowany, ale Twoje resztki honoru nie pozwolily tego tak zostawic? :rofl: Wybacz, nie zamierzam sie wdawac z Toba w glupawe dyskusje ( bylem swiadkiem jednej z Twoim udzialem - dziekuje, mam lepsze rzeczy do roboty) Pozdrawiam :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Madxxx gadasz zupelne bzdury piszesz o wolnosci slowa, a sie czepaisz tych ktorzy maja inne zdanie, piszesz o nie naduzywaniu anonimowosci, a sam to robisz. Zaprzestan obrazania uzytkownikow bo nie ma w tym zadnego sensu. Na razie prezentujesz poziom osoby nie umiejacej prowadzic dyskusji, a popisujacej sie nie popartymi krytykami (T.Adamczyka) oraz obrazą innych uzytkownikow. Załosne

Tyle z mojej strony.
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
No i proszę znowu razem Papużki nierozłączki
Beatles, Skorpiob.
To ze masz 17 lat to dużo znaczy
Cytuje jeszcze raz Krav Maga została wprowadzona do Polski w 1995r. Ile miałeś wtedy lat, 7..... stary ty najwyżej możesz wypowiadać się na temat wielkości twojego piórnika w Szkole Podstawowej, i nic więcej, :) :)

Po drugie jeśli ćwiczysz Krav Magę to na twoje treningi musza wyrazić zgodę twoi rodzice .... a ty chcesz się wypowiadać na temat systemu o którym nie masz pojęcia ile go ćwiczysz?
Pewnie od 3 roku życia. :P :lol:
Jeśli chodzi o dyskusje proszę bardzo.
Tomasz Adamczyk prowadząc szkolenia czy też seminarium nigdy nie ćwiczył, widziałeś by kiedykolwiek ćwiczył, szkoląc jak on twierdzi Jednostki Specjalne.
I dlatego groteskowe jest oglądanie pozowanych zdjęć na jego stronie.
Jeśli widzieliście chłopcy T. Adamczyka w akcji to chętnie posłucham może nawet zmienię zdanie. :idea:
  • 0

budo_pointer99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
MadXXX sądząc po twoich wypowiedziach z Marsa jestes chyba ty.........
......Reszte pozostawiam bez komentarza.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
MAdXXX, dlaczego uwazasz ze nic nie wiem na temat systemu ktory cwicze? I co ma do tematu dyskuscji to, ze musze miec zgode rodzicow? (jakby to mialo jakies ogromne znaczenie...) I co z tego ze Adamczyk nie cwiczy? TO nie zmienia faktu ze jest swietny, i b. dobrze prrzekazuje swoja wiedze. A kravke cwicze 2 rok (kazdy jakos zaczynal - wnioskuje ze cwiczysz dlugo, a teraz cwaniaczysz)
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Beatles cóż ty chłopcze możesz wiedzieć o systemie po 2 latach ćwiczenia, nawet podstaw dobrze nie łyknąłeś, a co do przekazywania wiedzy wyobraź sobie iż uczysz latania – nigdy nie latając. Czy jesteś w tanie pojąć jak sprawdzają się poszczególne techniki w walce nigdy nie walcząc?
Przemyśl trochę to co piszesz i zastanów się czy dwa lata ćwiczenia dają ci prawo zabierania głosu jako EKSPERT, no i przydałoby się poznać przynajmniej trochę inne systemy by mieć porównanie
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Jestes bardzo dowcipny madxxx bo zachwujesz sie tak jak bys sam byl ekspertem i do tego cwiczyl cale te 10 lat od kiedy KM jest w Polsce. do tego robisz z siebie experta w innych systemach(co ma do rzeczy kontrast o ktorym wspominasz skoro mowimy tylko o KM ?? - zaden), 2 lata to wystarczajaco by "łyknąć" podstawy .
Widze ze dobrze znasz biografie T.Adamczyka skoro jestes pewien ze nie walczyl. Jesli jest instruktorem i robi to dobrze to jest sprawa nad wyraz logiczna ze musial wiedze i umiejetnosci zdobyc cwiczac.
Zreszta skad wiesz ze teraz nie trenuje i ze nie walczy ?? nie mozesz tego stwierdzic.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Czy z Toba sie nie da dyskutowac? JAk nie masz argumentow to uciekaj stad, byle szybko i nie rob z siebie wiekszego idioty niz na to wyglada. Nigdzie nie powiedzialem ze jestem ekspertem i nigdy nie powiem, ale mam wystarczajace porownanie co do intruktorow.
  • 0

budo_kraver
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
Zamiast spędzać czas przy komputerze weźcie się za treningi!!!
Głupkowate rozmowy dobre są dla babek na aerobiku, a nie dla mam nadzieję normalnych facetów.Więcej pisać nie będę bo szkoda mi czasu na głupoty dzieciaków.
Pozdrawiam( ćwiczycie dla siebie )
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA
I tu w 100% zgadzam sie z KRAVEREM
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ZBAWIENY WPŁYW KRYTYKI NA OJCA DYREKTORA

Albo mnie się wydaje albo gość ma niepoprawnie zaciśnięta pięść...
Ale jak napisałem - wydaje mi się tak tylko. :wink:


Nie wydaje ci się. :wink: ale mawaha w końcowej fazie wygląda cłakiem ładnie. Ciekawa ta kravmaga, nie wiem po co się kłucicie LUDZIE TU CHODZI TYLKO O KASE (BO JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI WIADOMO O CO :) ).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024