Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy w domu - Street Workout


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy w domu - Street Workout

Witam, mam do oceny plan treningowy, 

 

podciąganie na drążku szeroki nachwyt

pompki na poręczach - dipy

podciąganie na drązku wąski nachwyt

pompki diamentowe/ klasyczne

bar dip ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

barki - nie umiem wykonać pike push ups, jakies propozycje co na barki dodać ? 

 

podciąganie podchwyt

 

przysiady + wykroki

 

unoszenie kolan do klatki w zwisie na drazku

ab wheel

 

w dni nietreningowe na brzuch mam takie ćiwczenia

 

AB WHEEL 5 serii

unoszenie kolan do klatki 5 serii

Plank 30 sekund

hollow body 30 sekund

 

 

prosze o ocene oraz jakie mogą być ewentualne poprawki do tego planu bo to pierwszy mój taki plan bez sprzętu jest 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy w domu - Street Workout
Wiesz nie siedzę w street workout jednak co do barków powiem, że pompki i drążek powinny załatwić sprawę. Sprawdziłem jak wygląda to ćwiczenie, możesz też robić pompki ustawiając co raz to wyżej nogi dochodząc nawet do pompek przy ścianie stojąc na rękach.
  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy w domu - Street Workout

Wiesz nie siedzę w street workout jednak co do barków powiem, że pompki i drążek powinny załatwić sprawę. Sprawdziłem jak wygląda to ćwiczenie, możesz też robić pompki ustawiając co raz to wyżej nogi dochodząc nawet do pompek przy ścianie stojąc na rękach.

dzięki, co do nóg, chyba bede musiał obciążenia dowalić i podzielić plan na A oraz B bo chyba będe ten plan przeplatał z wolnymi cieżarami, dzięki za rade 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy w domu - Street Workout
No z nogami fakt bez ciężaru kiepsko, ale też nie musisz iść na siłkę czy kupować ciężarów. Pamiętam jak w wojsku dostaliśmy zakaz na siłownię to robiło się przysiady z kolegą na barana. W sumie pompki ze szwejem na plecach też. Barki z kolei były wznosy z krzesełkami na bok i jak pisałem pompki stojąc na rękach przy szafie. Oczywiście nie był to street workout, ale może wyciągniesz coś z tego dla siebie ;)

edit: ana nogi jeszcze syzyfki dobra sprawa plecak założony na klatę z jakimić książkami czy butelkami z wodą- tu dużego obciążenia nie trzeba, na kulszowo goleniowe żuraw niezastąpiony. Jeszcze prostowniki Ci zostają, choć bez ciężaru szczerze nie wiem czy można je porządnie zroobić. Niby tam jakieś mostki robią w kalistenice tyle że osobiście wątpię w ich skuteczność.

Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy w domu - Street Workout

No z nogami fakt bez ciężaru kiepsko, ale też nie musisz iść na siłkę czy kupować ciężarów. Pamiętam jak w wojsku dostaliśmy zakaz na siłownię to robiło się przysiady z kolegą na barana. W sumie pompki ze szwejem na plecach też. Barki z kolei były wznosy z krzesełkami na bok i jak pisałem pompki stojąc na rękach przy szafie. Oczywiście nie był to street workout, ale może wyciągniesz coś z tego dla siebie ;)

edit: ana nogi jeszcze syzyfki dobra sprawa plecak założony na klatę z jakimić książkami czy butelkami z wodą- tu dużego obciążenia nie trzeba, na kulszowo goleniowe żuraw niezastąpiony. Jeszcze prostowniki Ci zostają, choć bez ciężaru szczerze nie wiem czy można je porządnie zroobić. Niby tam jakieś mostki robią w kalistenice tyle że osobiście wątpię w ich skuteczność.

 

dzięki bardzo, oczywiscie sprzęt w domu mam, sztangi, obciążenie itd. tylko że nie mam stojaków a tak to musze sztange na barki zarzucać i robić przysiady ze sztangą na barkach, + prasa do nóg, a reszta ciała to oczywiście masa własnego ciała, dzięki za odpowiedzi, pozmieniał byś cos w tym planie ? czy może być jak jest ?


  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy w domu - Street Workout

Plank zamieniłem jak narazie na brzuszki na piłce bosu, po 20 powtórzeniach pali jak cholera, jedno z moich ulubionych ćwiczeń na brzuch 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy w domu - Street Workout
Wiesz na nogi jak masz ciężar to przysiady z hantlami, hack przysiady, przysiad bułgarski, przysiad ze sztangą między nogami, martwe ciągi, różne formy wykroków/zakroków....
  • 0

lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy w domu - Street Workout

Wiesz na nogi jak masz ciężar to przysiady z hantlami, hack przysiady, przysiad bułgarski, przysiad ze sztangą między nogami, martwe ciągi, różne formy wykroków/zakroków....

 

dzięki, też myślę zeby przynajmniej dwa razy w tygodniu iśc na siłownie nogi przetrenować, 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024