Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Diablo4tmpl
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Witam!
Witam. Mam 17 lat. Otóż tak ważę 63 kg. Mam 182 cm wzrostu. Od jakiegoś roku robię SB wieczorem pompki i przez ten rok z maks 15 udaje mi się robić po maks 50 pompek. Nie stosuje ani nie stosowałem żadnej diety. Starałem się ćwiczyć systematycznie jednak różnie to bywało. Na siłownię się nie wybieram póki co. Wolę ćwiczenia w domu o własnej masie ciała. Przychodzę do was z pewnym problemem. Odkąd zrobiłem te 50 pompek, to było chyba półtora miesiąca temu nie widzę żadnych postępów, mimo regularnych treningów. Chciałbym mieć jakąś dietę, ale niestety nie stać mnie na to. Zjem to co rodzice przygotują. Niekiedy starałem się jeść jakaś jajecznicę czy coś z zawartością białka po "treningu". Nie chciałbym mieć niewiadomo jakich mięśni ale jakaś rzeźbę. Dlatego moje pytanie brzmi, dlaczego nie ma postępu? Co robić aby z treningu wyciągnąć jak najwięcej? Po osiągnięciu 100 pompek chciałem zacząć trening na drążku oraz zacząć pracować nad mięśniami brzucha. Co jeść przed, po treningu, aby robić postęp?
  • 0

Tyniu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Lokalizacja:Kujawsko-Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia , Piłka nożna
  • Staż [miesiące]:Wrzesień 2017
  • Wzrost [cm]:188
  • Przysiad [kg]:115 x1
  • Wyciskanie [kg]:83 x1
  • Martwy ciąg [kg]:125 x1
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam!

Witaj , jeżeli nie stać cię na dietę na początku wystarczy jak będziesz jadł zdrowo , z większą ilością białka ( jaja na pewno w domu masz i potrafisz je ugotować )

Co do treningu to czy mógłbyś go opisać do dokładnie robisz ?

A jeżeli chodzi o progresje to polecam zakładać plecach i wkładać do niego obciążenie stopniowo coraz więcej


  • 1

Pomogłem ? Liczę , że się odwdzięczysz i dasz " Strzałę " :friends:


lukasz9179
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 8
46
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport,

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam!

robisz tylko pompki ? ćwicz całe ciało i tak jak wyżej, plecak z obciążeniem na plecy i jazda 


  • 0

mizera
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam!

Warto sprawdzić jak dobrać [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale wiadomo bez diety ani rusz. Trzeba mieć świadomość, że [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i samozaparcie do klucz do sukesu, Btw polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] można wybrać na prawdę fajny modelu poza tym warto zwrócić uwagę też na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024