Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko ,,z paczki"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Qwert123
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko ,,z paczki"

Witam.Mam 17 lat,193cm wzrostu oraz 63kg(niedowaga,nie wiem jak jej zaradzić).Jestem chudy oraz słabawy ale planuję udać się do wojska po skończonym liceum.Słyszałem dzisiaj,że pijąc białko z paczki bez mocnych treningów umięśnienie będzie spadać szybciej niż przy białku czerpanym z żywności.To prawda czy bujda?Chodzę na siłownię 4 razy w tygodniu(jeżeli to kogoś interesuje :D )


Użytkownik Qwert123 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ,,z paczki"

Witaj

No to trochę takie nie true dla mnie. Wiesz jeśli będziesz pił to ''białeczko'' i będziesz na dodatnim bilansie to rzeczywiście masy przybędzie.. Ale właśnie musisz spełnić ten warunek by był dodatni. No i za dużo bym tego nie spożywała, żeby nie wyszło tak, że jesz samo białko ;)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ,,z paczki"

Powiedzmy sobie szczerze. Jaki jest cel ładowania w siebie dodatkowego białka, jeśli nie idzie za tym trening. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ,,z paczki"

Powiedzmy sobie szczerze. Jaki jest cel ładowania w siebie dodatkowego białka, jeśli nie idzie za tym trening. 

 

Tak naprawdę żaden :).

 

Każdy suplement (no może za wyjątkiem kwasów omega i kompleksów witamin) nie ma najmniejszego sensu do stosowania jeżeli nie masz diety i planu treningowego. Odżywki również wymagają odpowiedniego środowiska do działania.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024