Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy brać gainer

itd

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

mosmus
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kiedy brać gainer

witam, kiedys ćwiczyłem i brałem białko trec whey 100 + gainer hi tec whey mass builder razem.
teraz chciałbym znów ćwiczyć, zależy mi tylko aby przybrać pare kilo.
zakupiłem tym razem gainer hi tec super mass bo poco przepłacać .
i niemam pojęcia jak go stosować.
wcześniej chyba robiłem tak że po treningu 30min piłem białko po 1,5h jadłem posiłek popijając gainerem.

nie zależy mi żeby wyglądać jak posąg brać gainery białka kreatyny co do minuty po 4x dziennie tylko żeby dostarczyć tego co potrzeba organizmowi po treningu.
bo niewiem jak połączyć posiłek z tym gainerem po treningu, bo niby gainer po posiłku... a niby 30min po treningu bialko..
a wy jak polecacie?

i mogę ćwiczyć w godzinach wieczornych? np o 19-20 a chodze spać o 22-23, bo innej możliwości niemam. co poradzicie? 

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-3000g-2,p.html


  • 0

mocsilamotywacja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 442 postów
  • Pomógł: 8
39
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:10
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:150
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy brać gainer

W gainerze też jest białko... Nie wiem po co ludzie kupują suplementy, jeśli nie mają pojęcia o diecie. Lepiej skupić się na normalnym jedzeniu. Gainer to też "normalne" jedzenie, posiada kalorie więc stosujesz go wedle swojego zapotrzebowania kalorycznego. To kiedy go weźmiesz zależy od Ciebie, możesz rano, możesz na noc, możesz też po treningu jeśli nie masz przewidzianego żadnego innego posiłku po nim.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy brać gainer

Też nie rozumiem takiego podejścia, ale co zrobić :) Suplementy są na wyciągnięcie ręki dla każdego więc trzeba się do tego już przyzwyczaić ;)

 

Jak wspomniał mój przedmówca, gainer najlepiej stosować według bilansu i tylko jako dodatek. Nigdy nie stosowałem więcej niż 2 porcje gainera dziennie, ale to było ostatni raz chyba z 4 lata temu ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy brać gainer

Po co przepłacać, no właśnie. Lepiej kupić za grosze syf, który ma same cukry i nic więcej, a potem się dziwić, że masa idzie, ale w okolicy brzucha i cycków.... Za dobry gainer trzeba też zapłacić. Nie ma tanich dobrych supli, bo surowiec też kosztuje. Jeśli masz problemy z przytyciem, to zacznij po prostu jeść więcej. Nie wierzę, że nie wyrobisz tych np 3000 czy 3500 kcal z żarcia, to proste jak budowa cepa. Trening wieczorem w niczym nie przeszkadza. Po treningu pijesz białko, po godzinie posiłek i już. Problem z głowy. Popijanie posiłku gainerem to moim zdaniem tak jak zjedzenie 2 posiłków na raz. Po co Ci to?


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy brać gainer

Gainer najlepiej po treningu, może być jako dodatek do posiłku co dodatkowo załaduje mięśnie i je rozbuduje. Ja czasami stosowałem gainery przed treningiem, jakąś godzinę przed co fajnie dodało energii z WW i samo budowanie masy było znacznie wolniejsze.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024