Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy zaczeliscie trenować...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_szec-hter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Kiedy zaczeliscie trenować...
Był już topick o waszych stopniach i organizacjach itp.
To wprowadze taki w którym pytanie będzie brzmiało :)
Kiedy zaczeliście trenować i co lub kto was do tego skłoniło/skłonił??

Tak więc ja pierwszy: zaczołem treńować od 8 smego roku życia ,a skłonił mnie dotego kumpel i znudzenie telewizją :) :D

I taki mały offtopick do mederatora Jarka za Co to ostrzerzenie ??
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...

Był już topick o waszych stopniach i organizacjach itp.
To wprowadze taki w którym pytanie będzie brzmiało :)
Kiedy zaczeliście trenować i co lub kto was do tego skłoniło/skłonił??

Tak więc ja pierwszy: zaczołem treńować od 8 smego roku życia ,a skłonił mnie dotego kumpel i znudzenie telewizją :) :D

I taki mały offtopick do mederatora Jarka za Co to ostrzerzenie ??

Ja zaczalem majac 13 lat a ile mam teraz to tajemnica :]]]] a sklonily mnie do tego... okrzyki ktore wychodzily na daleko od szkoly w ktorej byly treningi :lol:
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Mnie zapisali rodzice (pomimo moich wielkich niechęci) bo stwierdzili, że skoro mój brat chce ćwiczyć to i ja powinienem. Brat się wykruszył relatywnie szybko (gdzieś po roku) a ja zostałem i tak trenuję do dziś. A kiedy to było? Bardzo dobre pytanie i ostatnio mam zabawę w szukaniu początków swojej "kariery". Zacząłem trenować albo gdzieś pod koniec 1993, albo już w 1994, nie potrafię teraz dokładnie określić (ale śledztwo trwa :) )
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...

I taki mały offtopick do mederatora Jarka za Co to ostrzerzenie ??


Sugeruje przeczytać regulamin bo później możesz nie zdążyć jak się do niego nie zastosujesz. Za tego offtopa też możesz dostać ostrzeżenie.
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Mam nieodparte wrażenie, że gdzieś już taki topic był :roll: . W kązdym razie zaczęłam trenować 2 lata temu :P , a skłoniło mnie do tego hm...nie wiem sama. Po prostu poszłam na trening i czułam, że to jest to :D .

Pozdro :P .
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Zgadzam się z Mistress, że taki temat już był...
Ja - z ciekawości. Interesowała mnie kultura dalekiego wschodu, zen, lubiłem filmy walki, koledzy ćwiczyli i opowiadali o treningach, zawodach. Ja uprawiałem inne sporty i nie miałem bariery, że "nie podołam". Fasynowały mnie gi, obi, zazen, etykieta, kakemono Mistrza na ścianie, piękno kata, kumite. Poszedłem na pierwszy trening, w białej podkoszulce i krótkich szortach...
Teraz po latach myślę, że los tak chciał. Nie wyobrażam sobie, jak mogłem kiedyś żyć bez treningu. Tyle lat straciłem! Chyba jestem beznadziejnie uzależniony...
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
to i ja sie pochwale :D choc nikogo nie zaskocze jakas wielka liczba lat trenowania.Wszystko zaczeło sie 2 latka temu koledzy namowili mnie zebym sie zapisała na karate kyokushin,bo zawsze lubiłam bic sie z nimi :lol: no i tak do tej pory mam jak narazie 8kyu, ale nie spiesze sie ze stopniamy,bo to nie jest najwazniejsze.Namowiłam mojego młodszego brata i tez ze mna chodzi.I to mi sie podoba!!!!! :wink: :wink:
  • 0

budo_marekzgdanska
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Zaczalem pozno, bo na pierwszym roku studiow, juz jakies siedem lat temu. Przeszedlem tam bezposrednio z aikido, powod prosty: nauczyciel w aikido byl bardziej zainteresowany w chwaleniu nas (nie wiem, dlaczego, moze myslal, ze bez tego mu sie ludzie zalamia??? dla mnie bez sensu) niz w poprawianiu nas. Sensei na karate odwrotnie - do dzis moge na palcach jednej reki policzyc jakies pochwaly. Na ogol tylko i wylacznie porady, jak cos poprawic. To mnie najbardziej pociagnelo - ciagle doskonalenie sie, i wiedza, ze pomimo postepow, droga jest daleka (nawet wiecej - im wieksze postepy, tym bardziej czlowiek rozumie, jak malo umie, i jak duzo jeszcze trzeba sie nauczyc).
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Ja zacząłem trenować w 4 klasie podstawówki (10 lat miałem? czy jakoś tak). Potem na praktycznie całe 4 lata liceum zrobiłem sobie przerwę, wróciłem w 2 połowie klasy maturalnej i od tego czasu trenuje mniej lub bardziej nieprzerwanie do dziś :P
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
dotałem wpierdol na ulicy(nie pierwszy nie ostatni,ale porządny) ... i wogóle stwierdziłem że za często mam kłopoty, stwiedziłem że pora moja własną sztuke walki troche usystematyzować i wybrałem karate bo najbliżej rozsądne ceny i wykwalfikowny (wtedy na papierze teraz w rzeczywistości) trener ... 3 rok nauki... chociaż próbowałem i nadal próbej innych sw baza czyli gosoku zostaje.
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...

dotałem wpierdol na ulicy(nie pierwszy nie ostatni,ale porządny) ... i wogóle stwierdziłem że za często mam kłopoty, (...)

Przypadek czy cie poprostu nie lubia?
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Taką ma okolicę - byłem i widziałem :/
  • 0

budo_sempai kotlet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Ja sie zapisałem jak miałem 12 lat bo kumpel sie zapisał i mnie namawial 1,5 miesiaca. A ja stwierdzilem ze cos warto zacząc cwiczyc...
  • 0

budo_reed_88
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Trenuje 2 rok. Jak sie dowiedziałem, że jest karate, to chciałem pojechać i zobaczyć jak to wygląda, chociaszto było daleko i był to chyba początek zimy, czy coś w tym stylu, w każdym razie śniegu niebyło. Na pierwszy trening wziołem trampki :) a po treningu miałem 2. dni zakwasy. :twisted:
  • 0

budo_amaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Mi zaczął się 3 rok treningowy. A zacząłem ćwiczyć.....dla żartów :P Kumpel mnie namowil i poszedłem tam dla jaj..... i sie uzależniłem ;]
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Przygodę ze sztukami walk rozpocząłem w wieku 14 lat. Niestety sytuacje życiowe sprawiały, że miałem kilka przerw w trenowaniu (zresztą teraz też nie trenuję). Ale połknięty w dzieciństwie bakcyl, sprawia że sztuki walki stały się częścią mojego życia (nawet kiedy nie trenuję). BTW od stycznia wracam do dojo :D
  • 0

budo_bax bunny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
jak małem 7 lat
  • 0

budo_shogunak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Ja chcialem zaczac trenowac od kiedy tylko pamietam :D zaczalem trenowac bedac w drugiej klasie podst :D kawal czasu : )
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
No jasne, gdy patrzę na Twój wiek to Ciebie podziwiam ;) :)

:rofl:

Pozdro.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy zaczeliscie trenować...
Zacząłem trenować karate kykushinkai a potem ćwiczyłem shotokan. W sumie to ropocząłem dosyć późno. Miałem wtedy 14 lat.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024