Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka kolejnosc ..prosze o pomoc..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Emgi87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:156
  • Waga [kg]:54

Napisano Ponad rok temu

Jaka kolejnosc ..prosze o pomoc..
Witam
Pytanie1-cwicze pozno 21-22 jak wtedy z jedzeniem co przed i czy cos po? Czy ma to wplyw na gorszy rezultat?
2-cwicze na worku ,i z hantlami teraz mam 10 kg jeden a wczesniej dwa z mniejszym ciezarem..mam rowerek orbitrek cwicze brzuszki i troche intensywnych cwiczen z kompa niewiem pod co to zaliczczyc cardio/ fitnes nie ogarniam jeszcze pod co to podejdzie.- Tego czasem 30 minit czasem 60 bo sa rozne .. Nie wiem w jakiej kolejnosci wykonywac dlatego troche wkrada sie haos...co przed czym i czego nie powinnam laczyc w jednym dniu?
Pozdrawiam
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka kolejnosc ..prosze o pomoc..

Witaj :)

Pytanie 1. powinieneś zjeść przed i po. Jednak ćwiczysz późno i teoretycznie jesteś po x posiłkach. Także jak nie odczuwasz głodu i czujesz, że możesz zrobić dobry trening bez jedzenia to nie musisz koniecznie rzucać się na 100g ryżu+200g piersi z kurczaka tylko ewentualnie coś przekąsić :) Jednak po treningu powinieneś zadbać o ten pełnowartościowy posiłek. 

Pytanie 2. Więc tak.. Choas rzeczywiście jest, najlepiej jakbyś podał linki do tych ćwiczeń, bo nie wiem/wiemy tak na prawdę co Ty ćwiczysz/wykonujesz. Jednak w Twoim wypadku, jeśli nie wykonujesz prawdziwego treningu siłowego nie przejmowałabym się kolejnością ćwiczeń. Bo w sumie każde z nich to ten sam rodzaj aktywności. Jedynie co mogę zaproponować to ustalić sobie 3-4 dni treningowe i raz robić ten trening, następnego tygodnia inny trening

Pozdrawiam. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Emgi87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:156
  • Waga [kg]:54

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka kolejnosc ..prosze o pomoc..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ogolnie mam sporo na kompie cwiczwn z nia bo mi odpowiadaja i sa rozne treningi jak rowniez cwiczenia np na sam brzuch czy inne partie ciala -jednak wole wlasnie te ruchowe..
  • 0

Emgi87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:156
  • Waga [kg]:54

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka kolejnosc ..prosze o pomoc..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ale np najpierw rozgrzewka potem troche z ciezarkami i potem cwiczenia z workiem boksowanie itd? A w drugi dzien np rowerek orbitek a potem wlasnie to turbo fair? I tak na zmiane moze byc?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024