Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zacząć i co robić ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Enceix
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zacząć i co robić ?

Cześć wszystkim forumowiczom ! Zamierzam zacząć trenować w warunkach domowych , wkońcu się za siebie wziąć bo narazie nie było czasu , posiadam 2x hantle małe , hantle średnią pół skrzywioną , hantle dużą oraz ławeczkę i ciężary , taki mały ekwipunek , mam zamiar też biegać wieczorami . Tylko jestem problem bo niewiem jak za to wszystko się wziąć , niewiem jakie ćwiczenia wykonywać :/ Chciałbym zwiększyć swoją masę , ogółem jestem chudym chłopakiem , mam 19 lat , 65kg masy i 178cm wzrostu . 


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć i co robić ?

Witaj

Super, że chcesz zrobić coś dla siebie! :)

Więc tak. To, że masz hantle mało rozumiem.. Raczej przyda się informacja ile jakiego posiadasz ciężaru. 

No ale jakby nie było tym zestawem coś już na pewno zdziałasz. Proponuje przy weekendzie wziąć się za poczytanie tematów przypiętych u nas na forum. Zwłaszcza tych w dziale Trening dla początkujących oraz Dieta . Tam masz wszystko potrzebne na tą chwilę, trening FBW do tego może być bieganie jak nie to rower, spacer czy inna wersja cardio.

By zwiększyć masę musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, jednak nie trzymałabym się sztywno tych kalkulatorów. Lepiej samemu sprawdzić na jakich kaloriach tyjesz/chudniesz czy utrzymujesz wagę

pozdrawiam :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć i co robić ?

Cześć wszystkim forumowiczom ! Zamierzam zacząć trenować w warunkach domowych , wkońcu się za siebie wziąć bo narazie nie było czasu , posiadam 2x hantle małe , hantle średnią pół skrzywioną , hantle dużą oraz ławeczkę i ciężary , taki mały ekwipunek , mam zamiar też biegać wieczorami . Tylko jestem problem bo niewiem jak za to wszystko się wziąć , niewiem jakie ćwiczenia wykonywać :/ Chciałbym zwiększyć swoją masę , ogółem jestem chudym chłopakiem , mam 19 lat , 65kg masy i 178cm wzrostu . 

 

Trening FBW: 
 
Nogi: Przysiady x 3 serii
Plecy: Podciągania x 3 serii 
Klatka: Płaska ławka wyciskanie hantlami x 3 serii 
Barki: żołnierskie x 3 serii 
Triceps: francuzy x 2 serii
Biceps: uginanie ramion 2 serii. 
Spięcia na łydki x 3 serii nie mniej niż 30 powtórzeń na serię. 
Ilość powtórzeń 12/10/8 i 12/10 odpowiednio. 
 
Brzuch:

  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024