Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koszulka treningowa.

koszulka trening bieganie sport

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

hejyko
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Koszulka treningowa.

Fajna koszulka sportowa do biegania lub na siłownie.

Osobiście sam sobie taką zamówiłem i jestem bardzo zadowolony.

Kto zna portal aliexpress to na pewno będzie wiedział jak zamówić :)

Mi przyszła w 14 dni więc nawet szybko.

Cena wydaję mi się że nie jest wygórowana.

Rozmiarówka w opisie więc myślę że nawet najwięksi z naszego forum znajdą dla siebie rozmiar ;)
Jakby ktoś reflektował to podaje link: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Załączone pliki


  • 0

franeksiedem
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koszulka treningowa.

Wygląda to naprawdę nieźle :)


  • 0

Przyzwyczaiłam się do tego, że jestem sama, czy raczej pojedyncza, niezwiązana i niezobowiązana do pamiętania o kimkolwiek


Monka15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 1
4
Neutralna
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Koszulka treningowa.

A jak ze składem? Ja kupiłam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w sklepie internetowym Pitbull.pl i jest fajny, ale wiadomo ubrań nigdy dość, a chciałabym coś fajnej jakości.


  • 0
"Wstałam rano, wyciągnęłam z szafy ulubiony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], założyłam wysłużone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i ruszyłam po sukces..."
 
„Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…” 
 
 
 
 

agnieszka729
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koszulka treningowa.

Wiecie co, co do Pitbulla - oni mają outlet, w którym dostaniecie markowe bluzy, ogólnie markową odzież w bardzo niskich cenach, bo wyprzedają końcówki kolekcji, dlatego warto to sprawdzić :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

Prawdziwy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], dla prawdziwych mężczyzn.


lewytoto
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koszulka treningowa.
Do regularnych treningów kupiłem sobie koszulke sportowa , w sklepie 11teamsports. Nie miałem problemow z dobraniem rozmiaru, opis na stronie jest bardzo dokładny i idealnie na mnie leży. cena też nie była zbyt wygórowana ;)
  • 0

Jogerka
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Koszulka treningowa.

Cześć, u mnie najlepiej sprawdzają się [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] od Carpatree. Genialny materiał - oddychający. Nie leje się z człowieka jak z kaczki. Pot jest wchłaniany i co najważniejsze nie ma uczucia mokrych pleców. Wykonane z mieszanki poliestru i elastanu. Serio super materiał - "masełko"

 

Cena: Bardzo rozsądna (na promocji można kupić do 30% taniej :) )

Wysyłka: względnie szybko (kilka dni) 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszulka, trening, bieganie, sport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024