Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam duzy brzuch - Pomoze ktos rada?

brzuch

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

KamilG1992
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam duzy brzuch - Pomoze ktos rada?

Dzien dobry, albo czesc. Zaczalem znow chodzic na silownie. Chodze dopiero 2 tygodnie. Chcialbym sie spytac o jakies porady jak zgubic brzuch? Mam bardzo duzy brzuch i jak go wciagam to jest spoko. Ale jak nie jest wciagniety to wyglada zle. Nie moge zalaczyc zdjec, bo sa za duze i nie chce mi sie bawic z pomniejszaniem ich. Z tego co wiem to potrzebna jest dieta, jednak nie wiem jaka. Slyszalem, ze gotowanie wszystkiego na parze moze pomoc. Do tego bieganie i brzuszki. A moze ktos tutaj mial problem z duzym brzuchem i rozwiazal go? Mozecie mi cos doradzic? Jesli dieta to jaka? I jakie cwiczenia?

 

Kamil


  • 0

Anderson
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kluczbork
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout, Bieganie, muzyka (gra na gitarze, rap, produkowanie bitów w programach typu: FL studio), parkour
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:164
  • Waga [kg]:60

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam duzy brzuch - Pomoze ktos rada?

Siemano!

Jeśli masz problem z wystającym brzuchem proponuje Ci pójście na redukcję. Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i utnij z niego - 500 kcal.

Nie musisz mieć specjalnie ułożonej diety, po prostu jedz zdrowe rzeczy (dużo warzyw) pij herbatę zieloną (jest smaczna i pożyteczna jeśli chodzi o spalanie tłuszczu) do tego  spróbuj wpleść do swojej diety produkty z tej listy: http://www.fabrykasi...jedz-i-chudnij 

Co do treningu dobrą opcją będą interwały (na bieżni lub w terenie) 20 minut po treningu siłowym. Pamiętaj, że aby Twój brzuch ładnie się prezentował i był w 100% płaski (lub kaloryfer jeśli o to Ci chodzi) musisz wyrobić sobie na nim mięśnie. Same brzuszki Ci ich nie wyrobią. Na brzuch sprawdzają się ćwiczenia własnym ciężarem ciała. Chociaż z tego co wiem (trening ciężarami to nie moja broszka, bardziej kalistenika) to martwy ciąg też mięśnie brzucha angażuje. 

Do tego polecam śledzić artykuły na ,,Fabryce sły" o odchudzaniu. Pamiętaj, że wszystko wymaga czasu i nie powinieneś się poddawać albo wierzyć w reklamy typu: ,,Płaski brzuch w 2 tygodnie" bo do wszystkiego potrzeba ciężkiej pracy i czasu.

Mam nadzieje, że pomogłem.

Trzymaj się i powodzenia ;-)


  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam duzy brzuch - Pomoze ktos rada?
Czesc Kamil! Moglbys powiedziec ile masz lat, waga, wzrost, mowisz ze znow zaczynasz chodzic wiec opisz jak to wygladalo wczesniej abysmy mieli podstawy do doradzenia tobie :)
Odniose sie tez do tego co kolega pisze... jesli wczesniej nie trzymales diety i jadles np +500 swoje zapotrzebowanie, kolega kaze ci zejsc ponizej 500 zapotrzebowania WIEC to bedzie 1000 kcal, czy tak drastyczna zmiana dobrze na ciebie wplynie? Oczywiscie ze nie, szybka droga do zniechecenia sie.
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam duzy brzuch - Pomoze ktos rada?

Witaj

Pierwsze co to jak Jasiu22 napisał. Trzeba wszystko podać(wymiary info), by cokolwiek Ci pomóc. Być może to efekt nie przestrzegania diety, a może jakieś uczulenia? Przy glutenie się mówi, że ma się tzw. ''pszeniczny brzuch'', może nie tolerujesz laktozy. Na dietkę też fajnie by było spojrzeć okiem. Gotowanie na parze nie wiem czy to najlepszy sposób na gubienie tłuszczu. Bieganie może jeszcze ujdzie, przy aktywności również treningu siłowego może coś zdziałać, brzuszki nie pomogą :) 

Mi pomogła dieta low carb i wyeliminowanie glutenu. Do tego treningi siłowe + aeroby/interwały.

Pozdrawiam. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brzuch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024