Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna, jaki trening?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

gemit23
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna, jaki trening?
20 lat, około 175 cm. wzrostu, ektomorfik i 63 kg. wagi (staż: około 6 miesięcy z przerwami, przez pierwsze 2-3 miesiące nie miałem sprzętu i słabo trening wyglądał) Full Body Workout 3 razy w tygodniu (A-B-A-B-A-B-A-B, trening profesjonalnie rozpisany). Waga w tym przeciągu czasowym wzrosła o około 6-7 kilogramów. Łapa urosła, widać efekty itp. 
 
Wcześniej brałem Mutant Mass PVL 2 opakowania chyba w sumie ponad 13 kg zeżarłem, ale stwierdziłem, że to bez sensu bo bez tego i tak tyję równie dobrze.  
 
Teraz braki w diecie, a także przed/po treningu będę uzupełniał białkiem.
 
Pytanie moje o kreatyne. Zacznę suplementacje tym środkiem mono, czy powinienem zmienić swój trening (czy 3 razy w tyg. to nie będzie za mało?)? I czy w dni nie-treningowe brać tak samo jak jest zalecane. Jak powinna wyglądać moja suplementacja. 
Wiem, że zaraz napisze pełno osób, że to za wcześnie na kreatyne, ale ja liczę na większe przyrosty masy, które osiągnę dzięki kreatynie, wiec nie rozumiem ekspertów co piszą, żeby nie brać tak wcześnie kreatyny, niby dlaczego? Hahaha, bzdur nie piszcie proszę was.  
 
Wiadomo, że przyrosty i tak bez krety by były, ale z kreatyną większe i bez znaczenia ile się trenuje czy pół roku czy tydzień! \
 
Pozdrawiam wszystkich sportowych!!! 

Użytkownik gemit23 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

gemit23
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, jaki trening?

Pozdrawiam wszystkich sportowych!!! 


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna, jaki trening?

Ziomuś, wszystko ok ale koniec mogłeś sobie darować. Masz staż 6 miesięcy i podważasz zdanie ludzi z wieloletnim stażem, oblewasz gównem ekspertów i twierdzisz że nie mają racji a prawda jest taka że im szybciej zaczniesz stosować kreatynę w treningach to w nie wykorzystasz całkowicie potencjału tego suplementu. Jak dla każdego możesz zacząć stosować od 1 dnia styczności z siłownią ale jeżeli większość ekspertów Ci radzi to warto posłuchać. Ale po co skoro jesteś mądrzejszy od wszystkich. Masz dobre przyrosty i efekty ale mimo tego chcesz już na krete wbijać - stary z dnia na dzień dzikiem się nie zrobisz. Chcesz to krete 1g / 10kg masy ciała około treningowo a w DNT rano, trening solidny 3x w tyg wystarczy.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024