Skocz do zawartości


Zdjęcie

L-Arginina z czym stosować.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

MachineHead
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

L-Arginina z czym stosować.

Siema wszystkim na forum. Jak w temacie zastanawiam się z czym to się powinno brać,niby piszą że z wodą lub jakimś sokiem, z czym jeszcze można i czy tak powinno być otóż dla testu dałem 3g do szklanki, tak jak pisza 300 ml wody pije i jakiś smak to lekki ma, jakoś mało przyjemny, dodałem syropu malinowego, woda sie niebieska zrobiła smak wody z dziwnym posmakiem i słodkość nawet nei czuć aż mi  sie dziwnie zrobiło bo nigdy nie doświadczyęłm czegos takiego, słodkość dało się odczuć dopiero jakby pod koniec gdzieś na końcu języka... ?? Tak to działa?
Z czym to mieszać najlepiej? Jogurty dają rade? Ogólnie nabiał czy tylko napoje, a może do żarcia da sie to dorzucać? Dajcie znać. Pozdro.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Arginina z czym stosować.

Cóż, z własnego doświadczenia powiem że miałem okazję tylko raz próbować l-argininę solo. Wówczas były to tabletki, więc większej filozofii tutaj nie znajdę ;). W pozostałych przypadkach, arginina pojawiała się jako składnik staków przedtreningowych czy jako dodatek do matriksów kreatynowych.

 

Na twoim miejscu rozpuściłbym sugerowaną porcję w 200 ml wody, wypił jakieś 20 minut przed treningiem i zaczął dynamiczną rozgrzewkę. Ruch dodatkowo nakręci metabolizm do szybszego przyswojenia l-argininy. To natomiast doprowadzi do szybszego odczucia efektów jakie płyną ze stosowania tego suplementu - wzrost motywacji i koncentracji, lepsze skupienie i nieodparta chęć do ćwiczeń ;). Pozostałe odczujesz sam w trakcie treningu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024