Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

MateuszRatusznik
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Oddychanie - najważniejszy wzorzec ruchowy

Witam, chciałbym się z Wami podzielić artykułem, który miałem okazję popełnić jakiś czas temu, na temat wagi prawidłowego oddychania i jego korelacji do osiągnięcia optymalnego poziomu stabilizacji centralnej. Staram się w nim również przedstawić jak ćwiczenia oddechowe mogą być świetnym uzupełnieniem rehabilitacji bądź profilaktyki problemów z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa.

 

Artykuł:

[link usunięty]

 

Jeśli Ci się spodobał i chciałbyś przeczytać więcej materiałów zapraszam na mojego bloga:

[link usunięty]

 

Jeśli chciałbyś być zawsze na bieżąco z dodawanymi przeze mnie materiałami i uzyskać dostęp do ich większej części niż tylko na blogu, zapraszam do polajkowania i obserwacji mojego FanPage:

[link usunięty]

 

Jako, że jestem tu nowy prosiłbym o przypięcie posta jako, że uważam iż temat jest naprawdę ważny i zasługuje na to by być widocznym. Jeśli złamałem jakiś regulamin to z góry przepraszam.

 

Mam nadzieje, że moja twórczość się Wam spodoba i będzie się Wam to lekko czytało oraz, że włączycie niektóre z moich wskazówek do swoich treningów.

Pozdrawiam wink.png


  • 0

Zen85
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oddychanie - najważniejszy wzorzec ruchowy

Witam:)

mam pytanir odnośnie informacji przez Ciebie wrzuconych ale niestety z jakiegoś powodu usuniętych??

masz może jeszcze te dane o oddechu ??
szukam cały czas szczegółów z tym związanych, mam własne przemyslenia...

ale nie bardzo jest się z kim tym podzielić, bo tak narawdę nikt na to nie zwraca uwagi...

Będę wdzięczny za odp.)

Pozdrawiam:)


Użytkownik Zen85 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdrowie, trening funkcjonalny, prewencja urazów, kontuzje, urazy, ból kręgosłupa, core, stabilizacja, core stability, stabilizacja centralna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024