Jak nazywa się treningu w takim gdzie używamy jakiś młotów linek jakiś opon itd ?
I jakie ćwiczenia polecacie wykonywać?
Napisano Ponad rok temu
Jak nazywa się treningu w takim gdzie używamy jakiś młotów linek jakiś opon itd ?
I jakie ćwiczenia polecacie wykonywać?
Napisano Ponad rok temu
hmm może chodzi o CrossFit ?
Podstawowe ćwiczenia to martwy, przysiad, żołnierskie.
najlepiej sprawdź nasz atlas ćwiczeń tam mamy również ćwiczenia dla tej dyscypliny sportowej.
Pozdrawiam.
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
7 miesięcy treninguproszę o ocenę |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Martwy ciąg(ćwiczenia na plecy) - technika |
Treningi |
|
|
||
ćwiczenia na przedramię |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
2 lata treningu, jak oceniacie ? |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Korzyści płynące z treningu siłowego |
Treningi |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu