Skocz do zawartości


Zdjęcie

Juice fasting 14 dni pomoc z dograniem wszystkiego

juice fasting

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

bartlomiejfisz2
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Juice fasting 14 dni pomoc z dograniem wszystkiego

Witam wszystkich użytkowników forum.
Nazywam się Bartek mam 22lata. Obecnie ważę 108kg przy wzroście 194cm.

 

Chcę podjąć wyzwanie (mało popularnego w Polsce) Juice Fastingu.
Do wyboru tej metody przekonał mnie film fat sick and nearly death oraz kilka artykułów które znalazłem na anglojęzycznych stronach.
Pomocną okazała się ta strona oraz gotowy 14 dniowy plan 

Chcę przeprowadzić detoksykację organizmu oraz schudnąć.
Żeby zachować obecną masę mięśniową, czuć się lepiej podczas fastingu i chudnąć z "tłuszczu" chciałem do tej diety dorzucić jeszcze białko.
Teraz pytanie dla was forumowicze:

Jakie białko wybrać, jak je przyjmować oraz w jakich ilościach.
Znalazłem coś takiego na allegro

Czy wybrany przeze mnie produkt się nada  czy koledzy i koleżanki polecą coś innego ?

Podczas 14 dniwego fastingu liczę na zrzucenie 3-5kg.
Mam zamiar robić codziennie morfologię krwi przez pierwsze 4 dni a potem co 3 dni żeby mieć pewność że ta dieta mi nie zaszkodzi.
Dodam że podczas tego procesu mam zamiar również przestać palić papierzosy (zacząłem nad tym poważnie myśleć)

Mam zamiar opublikować swoje wyniki w przyszłości a potem przejść na zwykłą dietę redukcyjną.
Chciałem skorzystać z serwisu [link usunięty] który polecił mi mój znajomy.
Czy ten portal jest rzeczywiście dobry czy możecie polecić mi coś lepszego ?

Czy na tym portalu znajdę obeznaną osobę która miała do czynienia z zagadnieniem Juice fastingu ?
Dodam że mam zamiar wystartować ok 10 sierpnia (sam w domu nikt nie będzie mi przeszkadzał).
Poczyniłem już niezbędne przygotowania, mianowicie zakupiłem sokowirówkę na allegro.

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki i odpowiedzi ! :)
Trzymajcie za mnie kciuki :)

 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Juice fasting 14 dni pomoc z dograniem wszystkiego

Miło się czyta takie posty, od których bije zapał do osiągnięcia czegoś. Cóż, osobiście słyszałem parokrotnie o detoksykacji na bazie soków owocowo-warzywnych. Niemniej jednak, jestem zwolennikiem typowego zdrowego odżywiania także nie miałem okazji sprawdzić w praktyce Juice Fasting. świetna wiadomość iż planujesz kontrolować swój stan poprzez częste badania krwi, to się naprawdę chwali tym bardziej że niektórzy nie potrafią trafić do specjalisty mając poważne problemy.

 

Co do białka, osobiście polecam wejść na stronę sklepu fabryki i sprawdzić ofertę takich producentów jak 6pak, BSN, Hi Tec, IHS Ironhorse, Real Pharm, Sport definition czy Universal ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024