Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalacz + białko ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

lukassz92
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalacz + białko ?

Witam, mam takie pytanie i oczekuje dobrej porady .
Mam wzrostu 185 cm i ważne 93kg i chciałbym kupić spalacz (np. TRIZER) i do tego białko (np .Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whe).  Pytanie takie czy mogę to tak połączyć ?? Może proponujecie do tego jeszcze jakąś kreatynę ?? 
 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-2270g-2,p.html


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz + białko ?

Kreatyny Ci nie potrzeba w sytuacji, w której borykasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Jeśli już, to wybierz sobie jakiś dobry spalacz tłuszczu i do tego ewentualnie odżywkę białkową.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz + białko ?

Połączenie jak najbardziej ok, ale kreatyna nie jest niezbędna w przypadku redukcji. O wiele lepiej będzie zainwestować w aminokwasy, które dodatkowo zabezpieczą mięśnie przed uszkodzeniami.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz + białko ?
Pamietaj ze w tym przypadku to dieta odgrywa najwazniejsza role , zaden suplement nie zrobi za Ciebie takiej roboty kak solidna dieta!!!
Ale owszem polaczenia bialka wraz ze spalaczem jak najbardziej .
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz + białko ?

Można by wstawić baner, że dieta jest podstawą a to i tak nie dotrze do ludzi :). Niestety, ale wszystko co związane z tym sportem zaczyna zmierzać w złą stronę czyli łatwizny.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz + białko ?

A mi się wydaje, że coraz więcej ludzi jest świadomych, że dieta jest ważna podczas zmian sylwetki. Nawet kupując suplementy dostajemy o tym informację. Chociażby Trizer dodaje dietę do tabletek. Daje nam to prosty sygnał, że same tabletki nie uczynią, że schudniemy kilkanaście kilogramów. Tabletki mogą nam pomóc osiągnąć ten wynik, jeśli będziemy odpowiednio ćwiczyć i trzymać dietę. Teraz jest moda na bycie fit i naprawdę wiele osób zostało już uświadomionych jak prowadzić zdrowy tryb życia.


  • 0

petra
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacz + białko ?

Przy Trizerze jest dieta dostoswana do każdego indywidualnie. Ja już się przyzwyczaiłam i idę na łatwiznę z tą dietą. Wolę mieć ją ułożoną przez specjalistów. Dieta ma rozpisane kalorie, składniki, a nawet sposób przygotowania danego posiłku. Nie muszę się w takim przypadku przejmować niczym prócz zakupem składników. Mam dietę, suplement i ćwiczę. W końcu czuję się lżej przez to, że ćwiczę i że odżywiam sie zdrowo. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024