Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie odnosne wfu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Mroczekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie odnosne wfu
Siema mam takie pytanie, czy cwiczenie na wfie w dzien treningowy moze wplynac na jakosc treningu, grajac w siate lub kosza. Banan po wfie odpada bo i tak jem trzy na dzien :D po wfie zawsze jem omleta z dwoch jaj i chleb zytni pelnoziarnisty 250 gram, ja to jakos zle sie z tym czuje ze cwicze na tym wfie bo takie cos juz mi sie w bani uroilo ze mysle albo ze np katabolizm bede mial albo cos :D zadnych supli nie biore sama dieta.
  • 0

58podejscie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 46
82
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika
    Siłownia
    Kolarstwo
    Biomechanika inżynierska
  • Staż [miesiące]:8 lat

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnosne wfu

Nie ma się czym martwić.

Sam na początku myślałem czy wf wpłynie niekorzystnie na moje treningi. Tak się nie stało.

Przed wf jadłem węgle proste (chleb/bułka biała czy co tam można innego jakiegoś owoca )

I tak samo zaraz po wf jadłem tak samo węgle proste owoc czy cokolwiek innego.

Struktura mojego ciała w żadnych kontekście się nie zmieniała wf traktowałem jako możliwość zjedzenia więcej kalorii :)) (100-200 , jak ktoś jest na redukcji to się ucieszy .)

Negatywnych skutków nie będziesz mieć raczej.No bo jakie ? Jeśli nie zrobisz sobie kontuzji to na trening potem .

Do katabolizmu nie dojdzie , no bo jak ?


  • 0

 " Jesteś na tyle dobry , na ile  dobry jest Twój najsłabszy punkt ."

" Bycie mistrzem nie polega na dokopaniu przeciwnikowi w walce, lecz zachowaniu zaraz po niej! "


Koko222
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 3
26
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnosne wfu
Tak jak kolega wyzej napisal wystarczy tylko zjesc wtedy troszke wiecej :) (to co sie spalilo) jesli na wf bedziesz mial duze ilosci pompek czy ciezkie cwiczenia ogolnie kalisteniczne (no chyba ze macie silowie) to po prostu powiedz wfiscie ze ty sobie lzej pocwiczysz poniewaz cwiczysz w domu i na pewno zrozumie :) ja tak robie i wszystko jest w porzadku :) a siatkowka czy koszykowka to na pewno nie zaszkodza ;) jesli sporo pograsz to nie musisz juz robic cardio... ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024