Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko, danabol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

victorek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko, danabol

Cześć Wam, mam 28 lat, wzrost 184cm oraz waga 83 kg, mam sporo tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz boczki i chciałbym się tego pozbyć i wyrzeźbić swoje ciało. Od tyg chodzę na profesjonalną siłownie 3 x w tyg a w dni kiedy nie ćwiczę biegam po 4 km. Koledzy doradzili mi aby na przyrost siły zakupić sobie danabol czyli tzw metkę 10 mg i jeden cykl 100 tabletek wziąć i zobaczyć jakie efekty. Dużo się na czytałem o metce i wiem że razem z siłą idzie masa a ja nie chcę masy tylko troszkę schudnąć... Staram się jeść dobre rzeczy czyli ryż brązowy, czasem biały, jajka, owoce i warzywa, kurczak, kasza, ciemny chleb z ziarnami i piję dużo wody oraz zakupiłem sobie ostatnio białko Whein Protein 80 z firmy Olimp i pije  je po treningu lub raz dziennie. Może mi ktoś doradzić czy ta metka coś mi da i czy za dużo nie przytyję od niej? Po cyklu z metką chciałbym zacząć cykl z kreatyną. Nie piję alkoholu oraz nie palę papierosów... Dodam iż pracuję na 3 zmiany więc Ci którzy tak pracują to wiedzą jak jest trudno wszystko dogodzić.. Proszę  o jakieś rady a nie hejtowanie... z góry dziękuję


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, danabol

Siegając teraz po sterydy zabijesz swój naturalny potencjał a szkoda by było bo bez sterydów możesz osiągnąć bardzo fajną sylwetkę. Zacznij od ułożenia diety bo to ona jest kluczowa. Chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej, więc musi to być dieta redukcyjna. Oblicz swoje zapotrzebowanie i odejmij na początek ok. 200 kcal. Białko 2 g/ kg masy ciała, tłuszcze 1-1,5 a reszta węgle. Białko, które posiadasz stosuj jako uzupełnienie braków białka w danym posiłku.


  • 0

KazekPB
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 15
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12miesięcy bez przerwy z dietą ogólnie prawie 2 lata
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:140x1
  • Wyciskanie [kg]:110x1
  • Martwy ciąg [kg]:180x1
  • Waga [kg]:98kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, danabol

może "koledzy" powinni byli poradzić abyś zaczął liczyć kcal i makro może się to wydawać dziwne po co liczyć kcal? ale po 2 miesiącach przekonasz się że warto sam liczę co do grama i efekty nieporównywalne do tych kiedy nie liczyłem kcal i makro niby mała ale kolosalna zmiana.


Użytkownik KazekPB edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

"Nie ważne kim byłeś liczy się to kim jesteś a najważniejszym jest kim będziesz jutro"

 

 

 

Zapraszam do Polubienia Strony - Filmy/Muzyka/Motywacja/Treningi/Dieta

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


victorek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, danabol

Siegając teraz po sterydy zabijesz swój naturalny potencjał a szkoda by było bo bez sterydów możesz osiągnąć bardzo fajną sylwetkę. Zacznij od ułożenia diety bo to ona jest kluczowa. Chcesz się pozbyć tkanki tłuszczowej, więc musi to być dieta redukcyjna. Oblicz swoje zapotrzebowanie i odejmij na początek ok. 200 kcal. Białko 2 g/ kg masy ciała, tłuszcze 1-1,5 a reszta węgle. Białko, które posiadasz stosuj jako uzupełnienie braków białka w danym posiłku.

Kolego a w jaki sposób mam obliczyć swoje zapotrzebowanie??? Wiem, że sylwetka wyrzeźbiona naturalnie jest lepsza ale niestety czas jej wyrzeźbienia jest o wiele dłuższy niż na sterydach, które w jakimś stopniu przyśpieszają wyrzeźbienie


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, danabol

A Ty myślisz, że jak będziesz jechał na sterydach nie trzymając diety staniesz się od razu wielkim koksem? To próbój :D Cięzko ruszyć móżgownicą i użyć chociaż by google ? Znajdź jakiś kalkulator w necie i za jego pomocą obliczysz swoje zapotrzebowanie.


  • 0

victorek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, danabol

może "koledzy" powinni byli poradzić abyś zaczął liczyć kcal i makro może się to wydawać dziwne po co liczyć kcal? ale po 2 miesiącach przekonasz się że warto sam liczę co do grama i efekty nieporównywalne do tych kiedy nie liczyłem kcal i makro niby mała ale kolosalna zmiana.

Kolego jak mam obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne??? wzrost 184 cm i 83 kg wagi, nie wiem czy te parametry potrzebne ale nap je. Czyli przy diecie redukcyjnej powinienem wchłaniać mniej kalorii niż moje zapotrzebowanie?


  • 0

victorek22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, danabol

A Ty myślisz, że jak będziesz jechał na sterydach nie trzymając diety staniesz się od razu wielkim koksem? To próbój :D Cięzko ruszyć móżgownicą i użyć chociaż by google ? Znajdź jakiś kalkulator w necie i za jego pomocą obliczysz swoje zapotrzebowanie.

Ja kolego nie mam zamiaru być wielkim koksem ha ha :) Okej to znajdę i spróbuję obliczyć.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, danabol

Zapotrzebowanie kaloryczne możesz bez problemu obliczyć korzystając z kalkulatora BMR znajdującego się na stronie naszego portalu. W bardzo prosty i wygodny sposób określisz niezbędną ilość kalorii. Środki anaboliczne są w tym sporcie czymś o czym się wprost nie mówi, ale wiadomo jak to jest. Sam nie stosowałem, nie stosuję i nie planuję bo nie mam takiej potrzeby, jednak nie neguję jeżeli ktoś ma na to ochotę. Każdy jest Panem swojego losu ;) Niemniej jednak ciężko się nie zgodzić, że bez zastosowania diety nie tylko nic nie osiągniesz ale i dodatkowo zabijesz swój potencjał jak wspomniał mistrzu. Na wszystko przychodzi odpowiedni czas.

 

Sprawdź jeszcze poniższe artykuły dotyczące diety redukcyjnej:

 

Dieta redukcyjna - najważniejsze informacje

Jak ułożyć dietę redukcyjną?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024