Witam. Jestem nowy na forum
więc coś o sobie
Trenuje sztuki walki
Cyferki - 17 lat, 170, 67kg
Trenuje na siłowni od 2 miesięcy i brak efektów
stosuje plan fbw
Czym może to być spowodowane ?
Napisano Ponad rok temu
Witam. Jestem nowy na forum
więc coś o sobie
Trenuje sztuki walki
Cyferki - 17 lat, 170, 67kg
Trenuje na siłowni od 2 miesięcy i brak efektów
stosuje plan fbw
Czym może to być spowodowane ?
Napisano Ponad rok temu
Wklej tu swój trening i swoją dietę.
Za brak efekty może odpowiadać : zły trening , zła dieta lub brak wystarczającej regeneracji.
Rozpisz wszystko i będziemy mogli spekulować ![]()
" Jesteś na tyle dobry , na ile dobry jest Twój najsłabszy punkt ."
" Bycie mistrzem nie polega na dokopaniu przeciwnikowi w walce, lecz zachowaniu zaraz po niej! "
Napisano Ponad rok temu
Również powiedz co dokładnie masz na myśli "nie ma efektów"
Nie rośnie siła, nie zmienia się sylwetka.
Zrób również margines na to, że staż jest bardzo mały.
Pozdrawiam
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
jezeli brak wam sportowych sukcesow Polakow latem... |
Inne sporty |
|
|
||
Brak wydolności/kondycji FBW |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
||
Slaba dieta, ciezka praca , brak czasu , brak kasy ... |
Dieta |
|
|
||
brak efektowjak cwiczc? |
Filmy |
|
|
||
Mam trening,odzywianie ale brak Odzywek- prosze doradzcie. |
Odżywki i Suplementy | Guest_glinkus6589_* |
|
|
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu