Skocz do zawartości


Zdjęcie

watpliwosc, brak wiary i motywacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_rusawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mars napada...

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
miałam już nic nie mieszać, ale przepraszam, Alicja, muszę. Reaver, jak Ciebie Twój sensej leje pasem, to się nie dziwie, że takie żarty bierzesz serio, a jak to jest wynik braku poczucia humoru, to zrób światu przysługę i się zamknij. Dla wszystkich z ciężkim kapowaniem: MÓJ SENSEJ MNIE NIE BIJE, NIE WYZYWA, NIE PONIŻA, NIE OBRAŻA, WIĘC SIĘ OD NIEGO RAZ NA ZAWSZE ODWALCIE! To było proste i zwięzłe, mam nadzieje, że nikt nie będzie miał już więcej problemów ze zrozumieniem. A propos pierwszego mojego posta, apel podtrzymuję, bo słyszałam takie przykre teksty, nie od moich Sensejów ale od tych trenujących inne sztuki walki, niektórzy uważają to za dobrą metodykę, a ja chciałam przedstawić punkt widzenia osoby ćwiczącej, jeśli tutaj ktoś się doszukał tego, że mój Sensej się tak zwraca, proponuję nauczyć się polskiego, albo iść do lekarza. Fakt, moje poczucie humoru bywa przyciężkie, ale bez przesady. Tyle mojej działalności na forum.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji

u Borowskiego

na flocie i galeonie?
  • 0

budo_sepulcinek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
zgadza sie
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
chlopak Mirki? :)
  • 0

budo_sepulcinek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
...O_O
  • 0

budo_serenka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
jakbys zgadl Macias :D
  • 0

budo_sepulcinek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
zaraz zaraz... strzelales czy widac ze jestem az tak beznadziejny?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
"szczelalem" :)
a problemami na macie bym sie nie przejmowal,sam wiesz jak jest w sekcji,wiec nie dziw sie,ze niestety roznie bywa z poziomem umiejetnosci.
no i jeszcze inna sprawa,ze do aikido niektorzy sie nie nadjaa n.p ja.ewidentnie nie byla to sw dla mnie.pomijam brak skutecznosci itd.chodzi mi tu o predyspozycje ruchowo-psychiczne :D . ja wolno jarzylem aikido,to moze i ty tez tak masz.zreszta nie latwiej zapytac sam-wesz-kogo czy z twoim aikido jest az tak zle? :D
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
Rusawko, Ewuniu, siostro moja ulubiona, choc nie rodzona :!:
Przepraszam cie serdecznie, ze ci tak publicznie zmylam glowe. Ponioslo mnie, wybacz. Zle zrobilam i glupio mi. Pocwiczymy jeszcze razem nieraz, co :?:
A kryzys Ci minie, zobaczysz 8)
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
Nawiązując do takich kryzysów to mi zawsze pomagało to, że mój trener często-gęsto mnie krytykował (głównie za papierosy). W takich momentach utrzymywało mnie to na macie tylko dlatego, żeby mu udowodnić, że w rzeczywistości jestem warta dużo więcej niż jemu się wydaje i żeby jakoś mu to udowodnić.
Na mnie to działa... :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
Witaj, Thaala, dawno Cie tu nie bylo 8)
Powiedz, czy twojemu seseiowi udalo sie naklonic cie do rzucenia palenia, czy tylko (a wlasciwie az) pomogl ci pokonac aikidowe kryzysy :?:
A tak on topic, to co wy wiecie o kryzysach...
Ja to dopiero mam kryzys :cry: KRYZYSISKO, powiedzialabym.
Kompletny brak wiary i motywacji.
Wczoraj mi sie tak porobilo i trwa, niestety....
Chyba pojde sie upic na smutno :drinking:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
Ariczia, tak czytam twoje ostatnie posty, raz euforia, raz dolek...czy tu cos bierzesz? :wink:
Ile tak naprawde razy w tyg jestes na treningu? Po tych treningach, twoje keikogi jest kompletnie przepocone, czy raczej nawet sie nie spocisz przez caly trening?
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
No wlasnie, moderatorze... raz euforia, raz dolek... masz racje. To musialo doprowadzic do krysysu, prawda? Aikido powinno sie cwiczyc na wyciszonych emocjach, prawda? Wiem, wiem... Dlatego musze wyciszyc swoje emocje zanim wroce na mate.
Ile razy w tygodniu cwicze aikido? Dramatycznie malo. Tylko tyle, na ile pozwalaja mi obowiazki zawodowe. Bo moja praca jest popoludniowo-wieczorna. Przez wiekszosc dni w tygodni musze przesiadywac w redakcji do godziny 23 czasu polskiego. I bardzo mnie to boli, ze inni w tym czasie moga cwiczyc aikido. Ja tez kiedys cwiczylam siedem dni w tygodniu, minimum po trzy godziny. Teraz nie moge i bardzo zazdroszcze tym, ktorzy moga.
Kiedys przynajmniej w soboty robilam sobie aikidowe maratony: po dwie godziny, kolejno w Siewierzu, Rybniku, Katowicach, Jastrzebiu. Osiem godzin w sumie, z przerwami na podroze. Teraz to sie skonczylo i tez mnie to boli.
Czy sie poce na treningach? Owszem, poce sie. Solidnie. I miewam solidne zakwasy. I czasem bola mnie nadgarstki, albo barki, albo lokcie, albo kolana, ze o kolekcji siniakow nie wspomne. A ostatnio mam piekna szrame na policzku i druga rownie piekna na luku brwiowym po wysokich padach na twardym podlozu. Cwiczylam sobie takie pady, z ktorych po fazie lotu i amortyzacji upadku reka wstaje sie od razu na obie stopy i do pionu.
Czy to wystarczy moderatorze, czy masz jeszcze jakies szczegolowe pytania? Chetnie odpowiem

8)
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
PS. Oprocz sobot cwicze tez w czwartki, bo wtedy wysylamy gazete do drukarni wczesniej niz w pozostale dni tygodnia.
W niedziele tez bym chetnie pocwiczyla, ale akurat w niedziele w naszym klubie nie ma treningow.
Pozdrawiam 8)
  • 0

budo_krzych
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GLiwice

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
Rusawa nie łam się we wtorek śledż i po treningu będziesz mogła wypłakac się nam wszystkim w rękaw a na razie to się gotuj na jutro
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
Znaczy keikogi nie jest kompletnie przepocone po jednym treningu ............hmhmh......rozumiem.....

Musisz tak zakombinowac, zeby cwiczyc co najmniej 4-5 razy w tyg. Moze treningi ranne albo w poludnie? Czasem niektore dojo takie maja...Mozesz zaczac cos innego jak judo czy cus :wink: Ale masz padac ze zmeczenia wracajac z treningu. Keikogi calkowicie przepocone, to dobry znak :lol: :lol: :lol:
To podstawowa zasada na takie kryzysy jak twoj...
  • 0

budo_krzych
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GLiwice

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
ariczia to trzeba wyskoczyć z wyra tak około5.00 coby o 6.30 już mate wycierać a o reszte zadbają nasi.........
  • 0

budo_krzych
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GLiwice

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
oczywiście zapomniałe dopisać że chodzi o sobote w Gliwicach
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji
O piatej, Krzychu, to ja bym musiala juz siedziec w autobusie, zeby do was na te 6.50 zdazyc na sobotni trening. A kto tam u was w soboty prowadzi
:?: :wink:

Dzieki Szczepan. Sprobuje cos znalezc rano lub w poludnie. Ale tu na Slasku to bedzie trudne. Postaram sie bardziej pocic. 8)
Ale najpierw wycisze emocje. ok :?:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: watpliwosc, brak wiary i motywacji

Ale najpierw wycisze emocje. ok :?:


.............hmhmh........wg mnie to wlasnie kompletnie przepocone keikogi wycisza emocje, a nie odwrotnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024