Skocz do zawartości


Zdjęcie

MVP Biotech Pro Whey


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

MatiRoo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MVP Biotech Pro Whey

Witam.

Jako świeżak na forum nie wiedziałem czy udać się do działu obalania mitów czy od razu do działu odżywek. Za pomyłkę umieszczenia tematu przepraszam. Przechodząc do meritum sprawy która mnie męczy to mianowicie to iż dałem sobie nawinąć makaron na uszy w pewnym sklepie i zdecydowałem się kupić białko firmy Bio Tech Pro Whey. Dobra cena duże wiadro i całkiem dobrze wyglądający skład. Po czym w domu kliknąłem w internet w poszukiwaniu opinii i nic nie mogę znaleźć. Co gorsza przeglądając zagraniczne strony trafiłem na link wg którego to białko ma zawierać ślady sterydu Winstrol. Dla tego moje pytanie jest takie czy możliwym  jest żeby producent do białka dosypał mniejsze lub większe ilości substancji zakazanych czy nie ? Bo póki co moja próba oddania białka do sklepu skończyła się tym że pan sprzedawca nie umie tego wycofać musi dzwonić do kierownika i nic się nie da załatwić. Więc zostałem z takim problemem : jeść białko czy je sprzedać albo męczyć sprzedawce do skutku żeby mi oddał kasę, paragon mam na sprzedany towar.  Proszę o radę i z góry dziękuje za pomoc.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-2270g-2,p.html


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: MVP Biotech Pro Whey

Jeżeli mam być szczery to wątpię w te sterydy z prozaicznej przyczyny - producentowi raczej by się to nie opłacało ;). Prędzej spodziewałbym się wypełniaczy w postaci białek roślinnych czy substancji słodzących aniżeli takich mocnych substancji.

 

Co możesz zrobić ? Proponuję spróbować sprzedać albo walczyć o swoje u sprzedawcy.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


MatiRoo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MVP Biotech Pro Whey

Ewentualnie zjeść puchę :P tak też myślę że to raczej fake z tym anabolikiem. Sprzedawca twierdzi że nie umie wycofać paragonu. Moja noga tam więcej nie postanie.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: MVP Biotech Pro Whey

Ewentualnie zjeść puchę :P tak też myślę że to raczej fake z tym anabolikiem. Sprzedawca twierdzi że nie umie wycofać paragonu. Moja noga tam więcej nie postanie.

Oczywiście zjedzenie puchy jest ostatecznością. Myślałem, że ta opcja nie wchodzi już w grę ;). W takim razie życzę smacznego!


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024