Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzucho


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

roob74ert
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brzucho

Czołgiem.
Mam pytanie odnośnie nadmiernej tkanki tłuszczowej w okolicach mięśni brzucha. Ćwiczę regularnie przez cały rok, może nie na siłowni ale mam sporo ruchu fizycznego. Piłka nożna, dużo jazdy rowerem. Mam 41 lat, kilka lat tamu "uwiązała" się mała oponka i nie potrafię się jej pozbyć. Najgorszy problem jest w tym że mam małe prooblemy z wykonywaniem ćwiczeń tzw brzuszki, wynikające z odcinkiem lędźwiowym pleców. Bardzo szybko zaczynam odczuwać ból. Co robić ??
Pozdrawiam
Robert z Ostrowa Wlkp.


  • 0

Compound Guy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Produkcja muzyki, siłownia,
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzucho
Odstawić brzuszki to po 1sze. Trenowanie brzucha nie przyczynia sie do utraty oponki. Tluszcz gromadzi sie w ciele w roznych proporcach. Znaczna na brzuchu. Spalig go mozna cwiczeniami aerobowymy a takze silowymi, wystarczy dodatkowo zjadac mniej kalorii niz potrzeba (wliczajac zuzycie na treningu). Nie mozna pozbyc sie tluszcu tylko z brzucha, ale ze proporcjonalnie moze byc go tam najwiecej to i wizualnie zmieni sie bardziej niz reszta ciala.

Oczywiscie mam na mysli (jak zawsze ;p) kalorie z dobrych zrodel: kasze gryczane, ryz brazowy, jaja, mieso, ryby

Użytkownik Compound Guy edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

seoskryba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:piłka nożna
    zdrowe odżywianie
    film
    książka
    czyli taki standardzik...
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzucho

Jeżeli ćwiczysz regularnie to pewnie szkopuł tkwi w diecie. Przeanalizuj jak wyglądały Twoje dotychczasowe posiłki. Przelicz zapotrzebowanie kaloryczne opierając się na produktach wymienionych wyżej. Nawet jeżeli dużo ćwiczysz to przez zły sposób odżywiania możesz nie widzieć żadnych efektów a wręcz odwrotnie.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024