Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzuchol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brzuchol
ciekawi mnie jedna rzecz. jesli mam brzuch na luzie to wystaje jak pilka, jesli mam wciagniety to normalnie, zastanawia mnie czy to taki wielki zoladek. bo zaznaczam ze nie mam na tyle obtluszczonego brzucha

od pory gdy ide klade sie do lozka do godziny przed sniadaniem zjadam 3-5 (zalezy o ktorej klade sie spac) porcji bialka. bo jestem glodny i sam sie budze.

wychodzi jakies 70-100g bialka.

jak to z wami-brzuchami jest?
  • 0

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuchol
ty i te twoje wchlanianie bialka w nocy wam sie naprawde pojebalo w tych glowach to zjedz dobrze godz przed snem i napewno z glodu sie nie obudzisz
Noc jest po to aby odpoczywac a ty nie dajesz odpoczynku dla ukladu pokarmowego
a wracajac do tematu to od kiedy taki brzuchol sie zrobił
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuchol
wg mnie czarek dobrze mowi, tez takie przebudzanie sie to nie jest dobre dla ogolnej regeneracji

a mi sie zdaje nazywany ze to wzdecia pewnie jakies kup cos na to w aptece i wtedy sie zobaczy
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuchol
to wlsanie nie sa wzdecia, mam taki brzuch od kad zaczolem cwiczyc i wiecej jesc, ja k wciagne to fajnie ale nie jestem przyzwyczajony do tego. jak mi czasem wzdecia sie wlacza to juz w ogole kicha.

nawet jak sie nawpierdalam wieczorem to i tak sie budze w nocy, tyle ze blizej rana, z glodu, ale to tez przez estre bo do poki nie mialem jej w skladzie to bylo jak zawsze. a teraz tak jak przy susie.

czarektoja zrozum ze ja nie jem by sie nawpeirdalac bialka bo mi malo tylko jem bialko bo przeciez weglowodanow nie bede w nocy jadl.

jest 9, a ja zaraz bede mial 3 sniadanie.
nie powiem ze to nie na reke, masa z czegos musi byc, ale bardziej chodzi o ten brzuch.
to moze byc zoladek? mam tak od poltora roku, tylko ze na diecie duzo bardziej, w zime mi to nie przeszkadzalo, terazlato idzie, to wygladam jak piwosz jak sie zapomne

a przebudzam sie na sekundy, czuje glod, to mysle a wpierdole sobie lyka bialka i bede mial spokoj. bo wieczorem robie sobie taki litrowy sloik z jajkami, twrogiem mlekiem i ostrowia.
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuchol
pewnie masz wade postawy !!! lordoze !!! i wtedy nawet jak sie ma plaski i nie obtluszczony brzuch to i tak wystaje !!! a poglebilo ci sie to o silowni, dlatego zaczales teraz to dostrzegac...Oczywiscie to tylko moja hipoteza i jedna z mozliwosci ;)
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuchol
a moja hipoteza brzmi: wpierdalasz więcej i ci się rozciągnął żołądek ale jak trochę przystopujesz z żarciem(np podczas redukcji) to wróci do normy. ja tak miałem że jak na cyklu jadłem ile tylko mogę to później wyglądałem jak Santa Claus :hyhy:. później zwolniłem tempo i wróciło do normy :P
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuchol
mi to nie przeszkadza na tyle bym przestal cwiczyc, tylko sie zastanawiam.
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuchol
Mam podobnie przewaznie nosze brzuch troche wciagniety juz sie przyzwyczaiłem ale jak bym miał go na luzie nosic to by odstawał. i tez nie jest to tłuszcz tylko ten brzuch jest taki twardy. Zdaje mi sie ze to jest wina zoładka wypchnietego... i przy tym samym mam dolne rzebra klatki piersiowej takze wypchniete do przodu hujowo to wyglada.....
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024