Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

olek998
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan

witam
jestem początkujący na siłowni trenuje dopiero 3 miesiące i mam pytanie jakie najlepiej ćwiczenia wykonywać i jaki plan treningowy ??
mam 171 cm i 71 kilo wagi moim celem jest spalenie zbędnych tłuszzczy i wybudowanie tkanki mięśniowej. moj plan treningowy jest taki :
pon: klatka, triceps
środa: plecy biceps
piątek : nogi barki


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan
Za krótki staż by wykonywać Trenig dzielony, dużo lepszym wyjściem będzie na tym etapie trening FBW..
  • 0

Compound Guy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Produkcja muzyki, siłownia,
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan
Potwierdzam. Split jest dobry jak juź masz mase, a chcesz uwydatniać poszczególne aktony. Wtedy stosujesz wyspecjalizowane cwiczenia izolujace na miesien krawiecki, ramienny czy przywodziciel. Narszie podstawy. Polecam Przysiad, podciaganje na drazku(jak nie dasz rady to australijskie. look google), pompki na poreczach/zwykle z obciazeniem i wyciskanie nad glowe. Cale cialo w 4 cwiczeniach. Zyskasz sile ktorej kiedys uzyjesz w splicie
  • 1

olek998
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

może inaczej się jeszcze sprecyzuję :)

rok ćwiczyłem street workout i ćwiczenia w domu typu brzuszki pompki podciąganie itp.

od 10 lat gram w piłkę ręczną więc siła jest dobra chodzi mi o to że ostatnio nie zauważyłem żadnego zbytniego progresu co mi się wydaje że powinien być widoczny


  • 0

Compound Guy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Produkcja muzyki, siłownia,
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

Piłka ręczna nie ma tu większego znaczenia. Nie można robić ciągle tego samego i oczekiwać innych rezultatów (w tym wypadku mowa o zwiększazniu oporu). Progres jest mozliwy przy stopniowym zwiększaniu oporu. Można to robić w street workout poprzez progresje cwiczen (utrudnianie np .pompek itp) albo np. zwiekszanie obciazenia w treningu na trening. To co napisalismy wyzej do tego prowadzi. FBW zarówno pomoże zbudować sylwetkę jak i zwiększyć siłę. jako, że wykonuje się podstawowe cwiczenia, masz mozliwosc zwiekszania w nich obciazenia, a wiec oporu, co zmusza miesnie do adaptacji (chca podolac obciazeniu, ktoremu sa poddawane, a gdyby nie zwiekszac oporu, przyzwyczaja sie, bo stwierdzą, ze taka siłą i taki rozmiar jest wystarczajacy do pokonania aktualnego i nie zmieniającego się oporu). A do tego przede wszystkim paliwo (dieta). To są oglnie zasady żadnych cudów i magii w tej tematyce nie ma.


Użytkownik Compound Guy edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

olek998
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan

dzięki za pomoc . a mam pytanie ile trenujesz już ?? 


  • 0

Compound Guy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Produkcja muzyki, siłownia,
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:84

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan
Okolo 3 lat. Zaluje, ze kiedys olewalem diete, bo teraz masa bylaby wieksza :( ale za to sila niesamowicie wzrosla. Trening zawsze fbw, z tym, ze samo opanowanie techniki dlugo mi zajelo, bo zawsze cwiczylem sam. Ale za to zdobylem duzo cennej wiedzy uczac sie na bledach i testujac

Użytkownik Compound Guy edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024