Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zrobic cwiczenia w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

PatickoVski97
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co zrobic cwiczenia w domu

Witam mam na imie Patryk mam 18 lat bylem osoba otyla 3 lata temu przy wzroscie 180 wazylem 104 k i to bylo w gimnazjum ale zaczelem sie wiecej ruszac schudlem o 10kg juz rok temu waga sie utrzymuje mimo ze mam juz 193 i 93 kg wagi moje cialo nie wyglada az tak zle jak kiedys ale moglo by wygladac lepiej nie chce byc moze jakims wielim kulturysta ale chce po prostu miec fajna sylwetke czy rok cwiczen w domu i biegania mozna sie wyrobic zeby wygladac jak czlowiek a nie jak kupe slonia


  • 0

mistrzu913
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 28
51
Dobra

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobic cwiczenia w domu

Najważniejsza będzie dieta z deficytem kalorycznym żebyś mógł schudnąć. Bo jeśli chcesz mieć "fajną" sylwetkę to najpierw musisz zgubic zbędny tłuszcz żeby potem ewentualnie zbudować masę mięsniową. Ćwiczenia jak najbardziej a bieganie możesz dorzucić jako trening cardio, który pomoże Ci w splaniu tkani tłuszczowej. Jeśli będziesz miał jakieś pytania dotyczące szczegółów śmiało pytaj :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobic cwiczenia w domu

Wykorzystaj wspomnianą dietę redukcyjną czyli bazującą na wspomnianym już deficycie kalorycznym. Oznacza to, że po wyliczeniu zapotrzebowania kalorycznego za pomocą kalkulatora BMR pomniejsz uzyskany wynik o jakieś 200 kcal. Następnie monitoruj zachowanie swojego organizmu i jeżeli nadal nie będziesz leciał z wagą to nadal obniż zapotrzebowanie o kolejne 100 kcal.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


bedziepompa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobic cwiczenia w domu

Czy jeśli dochodzi do tego Hashimoto, to zamiast samodzielnie rozplanowanej diety powinienem wybrać się do specjalisty? Sytuacja analogiczna do kolegi wcześniej się wypowiadającego.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zrobic cwiczenia w domu

W przypadku bardziej złożonych jednostek chorobowych jak wspomniane Hashimoto lepiej udać się do specjalisty. Zdrowie mamy tylko jedno dlatego nie ma co bawić się w znawcę tylko od razu zaufać komuś kto ma na ten temat większą wiedzę ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024