Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer i szybsze bicie serca.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

akon89
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer i szybsze bicie serca.

Witam. Od 3 miesięcy ćwiczę trochę siłownia trochę crosfit. Ważę 75kg i chce przytyć do 80-82kg. Mam ułożoną dietę i mam lekką nadwyżkę niż pokazuje wasz kalkulator,ale nie mogę przytyć. Od miesiąca biorę odżywkę typu gainer firmy hi-te 3xpo 50g. Zauważyłem,że po niej strasznie bije mi serce dzisiaj byłem u lekarza i wyniki są dobre,ale mam lekkie obawy i teraz nie wiem,cy odstawić,czy może zmienić na gainera na lepsza firme typu trec czy olmp,ale nie wiem czy firma ma znaczenie i stąd moje pytanie odstawić,czy spróbować innej firmy?? A i po braniu jestem strasznie gorący na twarzy i ciągle czerwony,a nigdy nie byłem. 

Nie wiem,czy ma to znaczenie,ale od 2tygodni biorę też cm3 trec.


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.
Stanem za tego typu rzeczy moga byc dodatki na bazoe roznych zwiazkow chemicznych dodanych do gainera , nawet jesli twoj posiada aminokawasy bcaa to rowniez moze powodowac pobudzenie stad szybze bicie serca co do potliwosci i uczucia goraca czesto jest tak gdy w suplemencie wystepuja jakies termogeniki
  • 0

akon89
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.

Czy zmiana firmy rozwiąże problem,czy to nic nie zmieni? Minie to kiedyś? Pocić się nie pocę tylko jest bardzo czerwony i gorący na buzi.


  • 0

Arek1987
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 6
23
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna
  • Staż [miesiące]:od 2007r
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.
Bierz 3x 40g bo posiada w skladzie arginine i alanine

Mnie za to po argininie bolala glowa na silowni podczas wysilku a nawet nastepnego dnia... po odlozenielu na bok brak .
Cm3 nie ma z tym nic wspolnego na pewno.

Nawet 3x 30g na dzien to juz cos jak chcesz brac 40g to nawet 2x na dzien... 150g na dzien spora dawka jak na caly dzien tych innych skladnikow. Sprobuj zmniejszyc dawke

Użytkownik Arek1987 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

akon89
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.

Arek dzięki za radę powiedz mi jeszcze,czy to tych dawek 3x30g mógłbym dodawać trochę białka z jaj np,20 lub 30g z olimpa lub treca??

Podczas przytycia chodzi mi o czysty mięsień bardziej skupiać się na ilości białka w organiźmie,czy węglowodanów??


  • 0

Arek1987
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 6
23
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna
  • Staż [miesiące]:od 2007r
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.
Bialko trudniej dostarczyc ale i weglowodany sa bardzo wazne owoce warzywa ryze makarony ja akurat skupiam sie by zjesc dziennie 110g-150g bialka no i tyje.. na noc tylko 22.00 tunczyk lub twarog. Ogolem 5posilkow. A jaja mozesz dodac...
  • 0

akon89
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.

U mnie jest problem z produktami typu jogurty,twarogi,mleko mogę spożywać w bardzo małych ilościach ponieważ wysypuje mnie na twarzy (mam to od urodzenia) tak więc muszę szukać zastępstwa innymi produktami. Z jedzenia dziennie jestem w stanie przyswoić 100-110g białka-wypije gainera i mam kolejne 30g białka więc myślę,że ilość białka dziennego jest okey teraz zmniejsze ilosć gainera jak kazałeś i od dzisiaj pije takie nie całe 3X40g,a od ponad 3 miesięcy nic nie mogę przytyć. Jem dużo-tyle,że już po prostu więcej nie mogę-węglowodanów spożywam dziennie bez gainera nie całe 300g,więc dziennie zapotrzebowanie mam wystarczające-z wyliczeń wynika ,że muszę mieć ich ponad 400zł,ale wypije odżywkę i ilość się zgadza-mam prace siedzącą,więc nie gubię kcal i węgli w ciągu dnia za dużo-podejrzewam,że winna a to jest moja niedoczynność tarczycy  :/


  • 0

Arek1987
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 6
23
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Pilka nozna
  • Staż [miesiące]:od 2007r
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.
Tarczyca tez moze miec cos wspolnego... A kup carbo olimp 1kg 25zl i pij 30g w czasie treningu mi akurat lepiej sie cwiczy pijac carbo niz wode wiecej energi i tez zawsze to jakies weglowodany

Użytkownik Arek1987 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.
Równie dobrze problemy mogą być spowodowane skokiem poziomu insuliny, po przez cukier zawarty w Garnierze..
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.
Masz uczulenie na białko mleczne, możesz spokojnie zastąpić jajecznym, bądź Wolowym..
Wystrzegaj sie białka sojowego..
  • 0

akon89
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.

Tarczyca tez moze miec cos wspolnego... A kup carbo olimp 1kg 25zl i pij 30g w czasie treningu mi akurat lepiej sie cwiczy pijac carbo niz wode wiecej energi i tez zawsze to jakies weglowodany

Przed treningiem pije-przedtreningówke ostrovit pump,a podczas treningu pije własnej roboty napój izotoniczny-woda,cytryna,miód,sól :)

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...p-300g-2,p.html


  • 0

akon89
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.

Równie dobrze problemy mogą być spowodowane skokiem poziomu insuliny, po przez cukier zawarty w Garnierze..

Zmniejszę ilość i dawkę-będę pił 2x40g  i raz dziennie po treningu lub na noc białko jajecznie 30g :) Dzięki za radę :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer i szybsze bicie serca.

Najwyraźniej Twoj organizm wykazuje niska tolerancje na zawarte w składzie związki pobudzające jak arginina. Zejscie do niższej dawki powinno załatwić sprawę. Warto też wydłużyć czas między stosowaniem, a treningiem - najlepiej około godziny przed aby organizm mógł spokojnie przyswoić skladniki zawarte w odzywce ;)

 

Z drugiej strony przyczyna może być wspomniany przez Haroldka skok insulinowy.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024