Skocz do zawartości


Zdjęcie

Domowa Brama Treningowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Pawel1234
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Domowa Brama Treningowa

Witam,

 

Z powodu ostrych cięć finansowych i nakładu pracy na uczelni nie jestem w stanie kontynuować pracy na siłowni. Od dwóch miesięcy prowadzę intensywne treningi z użyciem suplementacji wsparte dietą, czego efekty są bardzo dobre i boje się, że mogę utracić efektywność. Zakupiłem hantle z wymiennym obciążeniem i ekspander, ale znalazłem też miejsce na konstrukcję bramki, która odgrywała ogromną rolę w treningach. Macie jakiś pomysł? Możemy pominąć drążek do podciągania, ale fajnie byłoby zrobić jakoś pozostałą część (chociaż jedną stronę).


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Domowa Brama Treningowa

Masz na myśli to, że chcesz urządzić sobie "bramę" do treningu bicepsów / bramę do wykonywania ćwiczenia na klatkę piersiową takiego jak KRZYŻOWANIE LINEK WYCIĄGU W STANIU ?


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Pawel1234
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Domowa Brama Treningowa

Masz na myśli to, że chcesz urządzić sobie "bramę" do treningu bicepsów / bramę do wykonywania ćwiczenia na klatkę piersiową takiego jak KRZYŻOWANIE LINEK WYCIĄGU W STANIU ?

Dokładnie tak, wybacz za brak profesjonalnego słownictwa z mojej strony. Lepiej bym tego nie ujął. Jakiś budżet jest, ale nie jest to majątek. Jakieś sugestie?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024