Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

pralkafrania
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kolacja

Dzień dobry! Czy to prawda, że po zajęciach fitnes do ok. godziny można spokojnie zjeść normalną kolację, bez tzw. konsekwencji. Słyszałam, że organizm jest tak rozgrzany, że spala dodatkowo jeszcze po ćwiczeniach. Od niedawna biorę udział w takich zajęciach i jak wracam jestem trochę głodna. Czy mogę jeść? A jeśli tak to powiedzcie co jest bezpieczne. Wiem, że owoce, które lubię nie są polecane na noc. Kładzenie się z pustym brzuchem nie jest miłe :)
Pozdrawiam!


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolacja

Jedzenie po aktywności fizycznej jest jak najbardziej wskazane - organizm po wysiłku jest głodny składników odżywczych, które będą mu niezbędne do pokrycia strat związanych z ćwiczeniami oraz rozbudowy naszego układu mięśniowego. Tak to prawda, że po treningu organizm szybciej trawi - w końcu jesteśmy tak pobudzeni, że wpływa to na całe nasze ciało. 

 

Co można jesć....najlepiej pełnowartościowy posiłek składajacy się z białka/tłuszczy/węgli. Może być to klasyczny kurczak z ryżem i warzywami, ale również twaróg z orzechami, tuńczyk z dodatkiem kaszy, szpinak z makaronem i łososiem....możliwości jest wiele. Jeżeli nie masz pomysłu to zajrzyj do zakładki POSIŁEK DNIA na naszej stronie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024