Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki spalacz na oponkę na brzuchu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Reaction
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki spalacz na oponkę na brzuchu

Witam, jaki polecacie spalacz (z aktualnie dostępnych na rynku), który pomoże zlikwidować uporczywą oponkę na brzuchu. Kobieta 30lat 158cm 55kg, dieta z ujemnym bilansem i ćwiczenia 5 razy w tyg. W ciągu roku schudłam 17kg ale obwód brzucha stoi.
Wcześniejsze suple: zielona herbata/L-Carnityna/Therm Line/Thermo Speed Extreme/ MachineManBurner/Trec Cleanburexin. Chcę coś co działa (może być mocne :) )
Z góry dziękuję za pomoc.


  • 0

Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz na oponkę na brzuchu
Jezeli schudlas 17 kg innadal oponka pozostaje to sa dwoe opcje , mozesz posiadac zbyt duzy poziom tkanki tluszczowej wtedy niestety konieczna jest dalsza dieta z ujemnym bilansem kalorycznym lub pozostal ci zapas skory na skutek zbyt szybkiej utraty wagi , a to niestety jest woekszy problem.
Co do spalaczy pamietaj ze nie zalatwi on sprawy za Ciebie,
Ja na koncowce diety redukcyjnej stosowalem revex od Scitec Nutrition i bardzo mi pomogl.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz na oponkę na brzuchu

Jeżeli doszło "zastoju spadku wagi"to problem pewnie tkwi w diecie. Poleciłbym zmodyfikować dietę oraz jeszcze obciąć kalorię aby sprawdzić jak zareaguje organizm. Jeżeli pomimo brania suplementów termogenicznych, zmiany są nieobecne to jak widać silniejszy produkt również nic nie pomoże :) Zmień dietę + interwały i brzuch zniknie prędzej niż myślisz.

 

Jeżeli jednak miałbym coś polecić to proponuję wypróbować:

 

BSN Hyper FX

Universal Animal Cuts


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Reaction
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz na oponkę na brzuchu

Dziękuję za odpowiedzi.
Stosuję dietę LowCarb -500kcal, popijam zieloną herbatę i ćwiczę 5 razy w tygodniu. Co drugi dzień ćwiczeń na koniec robię 2 powtórzenia Tabaty (z ćwiczeniami mało obciążającymi kolano*). Chudnę 1,5-2kg miesięcznie więc nie ma zastoju ani zbyt szybkiej utraty wagi. Po prostu martwi mnie, że pomimo iż tyle schudłam, zmniejszyły się obwody ud, łydek, rąk... to brzuch od kilku miesięcy nadal ma 88cm ;/

*Odnośnie interwałów - próby ćwiczenia z różnymi filmikami kończą się za każdym razem tak samo;/ Podczas ćwiczeń jest spoko, a następnego dnia bardzo boli mnie kolano, strzela, przeskakuje i przez tydzień muszę chodzić w stabilizatorze na kolano aby się jakoś poruszać...

Tak że ten... najbardziej przydałby mi się spalacz, który pomoże wytopić coś tłuszczu z brzucha... ewentualnie podpowiedzcie czego szukać w składzie spalaczy aby działało na tą głupią oponkę :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz na oponkę na brzuchu

Prawda jest taka, że żaden spalacz poza ruchem nie pomoże Ci w pozbyciu się opony na brzuchu. Być może obwodowy trening brzucha pomoże Ci zgubić ten nadmiar tkanki tłuszczowej.

 

Brzuch podziel na 3 strefy: górę+środek, boki (tzw. skosy) oraz dół.

 

Każdą z tych partii przećwicz w 3ch seriach wykonując maksymalną liczbę powtórzeń. Każde z ćwiczeń wykonujemy bezpośrednio po sobie aby mięsień był zaskakiwany jak największą ilością bodźców. Po wykonaniu 1 serii kończymy tzw. deską (plank) starając się wytrzymać ile tylko potrafimy.

 

Czy działa ? Cóż ja od czterech lat stosuję taki system i nie narzekam :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024