Witam.
Czy mógłbym prosić o stworzenie rozpisu treningu na 4 tydzień?
Link do którego się odwołuje : http://www.fabrykasi...y-na-3-tygodnie
Prośba o rozpisanie treningu na czwarty tydzień.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Z tego co jest napisane w artykule wynika, że w nim został opisane przykładowy
trening. Więc nie widzę problemu z niego skorzystać.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Pomoc w ocenie treningu, diety i supli. |
Trening dla średniozaawansowanych |
|
|
||
2,5 miesiąca treningu....masa jest, ale czeka mnie długie rzeźbienie;))130kg w wyciskaniu, 115cm klatka i 38cm w bicepsie |
Galerie zdjęć |
|
|
||
Przygotowanie do treningu |
CROSS-BUDO |
|
|
||
3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!! |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Odnowa biologiczna w treningu |
Porady |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Wiek- Ponad rok temu
-
Problem- Ponad rok temu
-
Masa- Ponad rok temu
-
Ćwiczenia na szybką klatę i biceps- Ponad rok temu
-
Plan treningowy- Ponad rok temu
-
Ogólna pomoc !- Ponad rok temu
-
Trening przy kontuzji kolana- Ponad rok temu
-
Rączki przy pompeczkach- Ponad rok temu
-
Brzuch i klata- Ponad rok temu
-
Przeziębienie- Ponad rok temu




Ponad rok temu
