Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trudny początek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

biedrona98
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trudny początek

Witam serdecznie
Jestem 17 letnim chłopakiem, mam 188 cm wzrostu oraz ważę ok 90kg. Próbowałem kiedyś działać na siłowni jednak nie poszło to tak jak zamierzałem. Znajomy polecił mi książkę, pt "Paul Wade, Skazany Na Trening". Od początku jej tematyka bardzo mi się spodobała. Opowiada ona o więziennych metodach treningowych przy wykorzystaniu własnej masy. Kupiłem ją i zacząłem ćwiczyć na początku lipca. Obecnie mogę podciągnąć się 6 razy podchwytem, przed rozpoczęciem ćwiczenia z tą książką ledwo 1 raz. Mimo to nie jestem zadowolony w pełni z siebie, a powodem tego są zbędne kilogramy. Stąd moje pytania:
Co moglibyście mi polecić na zrzucenie wagi? Ile kilogramów powinienem zrzucić? Czy bieganie bez konkretnej diety (unikam fast foodów, chipsów, słodyczy itp)
Czy jesteście w stanie polecić mi gumę do treningu? Macie jakieś wskazówki dla początkującego street workout'era?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Bartek


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Trudny początek

Witamy na forum :)

 

Dla osób początkujących ta książka jest jak najbardziej wskazana ale szału nie robi. 

 

Co do wagi i odżywiania. Na samym wstępie powiem , że musisz sprawdzić swoje dzienne zapotrzebowanie

 

pozwoli to ustalić dietę z lekkim bilansem kalorycznym lub po prostu trochę zmienić produkty jakie jesz.

 

Możesz skorzystać z naszego kalkulatora:

 

http://www.fabrykasily.pl/bmr

 

Co do wskazówek staraj się praktykować jak najwięcej podciągań. Odnośnie gum to z apusa są dobre. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024