Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biceps+barki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

tomekjg
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Biceps+barki

Po pierwsze, chciałbym się przywitać!

Także, witam wszystkich ;)

Na początku dodam, że nie jestem kulturystą, ( 22 lata, 196 wzrostu, 100 kg wagi)  chciałbym po prostu polepszyć wygląd sylwetki. Od jakiś 4-5 miesięcy staram się wyrobić biceps, ćwiczenia wykonywałem czasem 2x dziennie, ale okazało się to błędem, dlatego zwracam się do osób bardziej doświadczonych o pomoc. Ćwiczę w domu, i jedyne co posiadam to jeden hantelek, oraz sztangę prostą, + łącznie jakieś 35 kg obciążenia.

Hantel którym ćwiczę waży 8 kg. Na sztandze mam jakieś 15-17 kg.

Bardzo bym prosił, żeby ktoś pomógł mi ułożyć plan treningowy, na biceps, oraz na barki.

Hantelkiem wykonuje ćwiczenia na kolanie. Sztangą uginanie ramion z podchwytem. Barki sobie wymyśliłem dziś,żeby trochę urozmaicić trening, ale wyczytałem, że sprawdza się wypychanie sztangi sprzed głowy. 

Dodatkowo aeroby, rowerek, oraz bieganie. 

Chciałbym, żeby ktoś doświadczony odwalił za mnie robotę i rozpisał mi, jakie ćwiczenia, po ile powtórzeń, i z jaką intensywnością wykonywać, żeby rezultaty były zadowalające. Z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam! :)

 


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps+barki

Powinno się trenować całe ciało

esli chodzi o trening to polecam trening Full Body Wourkout - FBW - Trening Całego Ciała

 

Jest to trening ogólnorozwojowy, który ma zapewnić poprawę siły oraz masy ciała.

 

W połączeniu z dobrym odżywianiem powinien przysieść dobre rezultaty.

 

Na temat diety pytaj w dziale dieta


  • 1

TKWM


tomekjg
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps+barki

Powinno się trenować całe ciało

esli chodzi o trening to polecam trening Full Body Wourkout - FBW - Trening Całego Ciała

 

Jest to trening ogólnorozwojowy, który ma zapewnić poprawę siły oraz masy ciała.

 

W połączeniu z dobrym odżywianiem powinien przysieść dobre rezultaty.

 

Na temat diety pytaj w dziale dieta

A jeżeli chciałbym sprawdzić, czy jestem w stanie wyrzeźbić się w konkretnych partiach ciała, bo średnio u mnie z motywacją? Chodzi mi o to, czy trening ramion, i tylko ramion nie przyniesie rezultatów bez ćwiczeń ogólnych ?


  • 0

tomekjg
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps+barki

Chcę tylko wiedzieć, jak dużo mogę ćwiczyć, żeby nie przesadzić, i żeby nie hamować efektów ciężkiej pracy. 


  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps+barki
i co, Ci da to sprawdzenie?
jak Ci puzniej dojdzie, więcej, partii to, i tak, nic, z tego sprawdzenia ,, bicepsow, ci nie przyjdzie,
ćwiczyć należy całe ciało..
  • 1

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps+barki

Poćwiczysz sobie biceps te 2-3 razy w tygodniu po te 20 minut i co to wszystko?

 

Poza tym na dobrą sylwetkę się pracuje latami wiec po paru tygodniach nie zobaczysz wielkiego postępu

 

Samymi cwiczeniami masy mieśniowej nie zbudujesz i to szybko zauważysz.

 

Musi być odpowiednie odżywianie.


  • 1

TKWM


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps+barki

Chcesz ćwiczyć tylko biceps i barki ? Zamiast harmonijnej sylwetki będziesz niesymetrycznie zbudowanym "kaleką".

Ćwiczyć należy NOGI (uda, łydki), PLECY, klatkę, barki, ramiona (biceps, triceps), przedramiona i brzuch.

Dlatego załatw sobie drążek przykręcany do ściany (z udźwigiem statycznym do 350 kg), dokup sobie obciążenia i zacznij ćwiczyć całe ciało planem FBW.

 

Jakiego sprzętu potrzeba napisałem tu:

 

http://forum-kultury...dpost&p=1404885


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024