Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki oraz trening na siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

jeszczemaly29
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywki oraz trening na siłowni

29 lat, waga 86 kg, piłkarz. Witam, trenuję w Norweskim klubie sportowym, treningi odbywają się codziennie w godzinach popołudniowych, do tej pory cwiczyłem tylko w domu 3 razy w tygodniu na drążku na wszystkie partie mięśniowe aby je pobudzić. Teraz chciałbym zacząć chodzić na siłownie z rana i popracować nad sylwetką oraz dynamiką. Co do suplementacji do tej pory spożywałem tylko produkt "gajner"... Pozdrawiam ;)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki oraz trening na siłowni

Podstawą rozpoczęcia treningów jest ułożenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz dostosowanie do niej planu ćwiczeń ukierunkowanego na konkretny cel (budowa masy bądź redukcja). Przyjmuje się, że pierwsze pół roku powinno być skierowane na wdrożenie organizmu na nowy rodzaj aktywności fizycznej w związku z czym suplementacja winna być (w moim odczuciu) oparta jedynie na dobrym kompleksie witaminowym oraz aminokwasach, które pomogą nieco przestawić metabolizm oraz zaadaptować mięśnie do wysiłku siłowego. Jednak podstawą jest dieta, z której organizm ma wycisnąć praktycznie maksimum korzyści.

Poczytaj te teksty aby nieco sprecyzować swój cel:
http://www.fabrykasi...-mase-miesniowa
http://www.fabrykasi...ejsze-informcje

Odsyłam też do działu treningi, w których będziesz mógł nieco więcej dowiedzieć się o samej aktywności fizycznej.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024