Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ułożenie planu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Masiok
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ułożenie planu

15 lat , 179 cm, 71 kg, 8 mieśięcy stażu. Od początku nie miałem planu. Robiłem coś typu klata, i wybierałem różne ćwiczenia itp. Odkąd chodzę 4 razy tygodniowo trenuję zawsze 2 razy triceps, 2 razy biceps, 2 razy brzuch oraz na zmianę 2 razy większe partie mięśniowe i nie wiem, czy dobrze robiłem trenując biceps i triceps 2x w tygodniu jeszcze po 4 ćwiczenia. Moglibyście mi ułożyć jakiś sensowny plan? Patrzałem na internecie, ale nie wiem, który będzie dla mnie dobry. I jeszcze taka sprawa, że nie robiłem nóg i chciałbym właśnie zacząć


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

FBW rozwiązanie na wszystko :D


Użytkownik Lajk edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Masiok
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

Wolałbym jakiś split


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

Split jest dla zaawansowanych którzy chcą popracować nad detalami..

Podstawowy błąd ludzi z małym stażem iść od razu w SPLIT.. jeszcze mi powiedz że od początku z siłownią SPLITEM ciśniesz..

FBW jest to trening najbardziej rozwijający i sam nim zacząłem ćwiczyć, nie można się ograniczać do splitu..


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

Btw.. chcesz aby ktoś pomógł Ci ułożyć plan a gdy już masz okazję mówisz że go nie chcesz i wolisz innym to zdecyduj się czy chcesz pomocy czy nie. Jak przemyślisz to tutaj dokładam jeszcze do poczytania w pigułce o trneingu, jak nie to życzę powodzenia w męczeniu i katowaniu się splitem ze słabszymi efektami.


  • 0

Masiok
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

Tak. Od początku zaczynałem splitem.. Tylko chodzi o to, że chodzę na tą siłownię już 8 miesięcy, ale napisane jest tam, że jest to trening dla początkujących, dlatego nie wiem, czy koniecznie to wybrać

 


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

Stary, FBW to trening dla każdego bez względu na staż, mam większy od Ciebie a jade na takim planie. Poprostu FBW najlepiej oddziałowuje na mięśnie, w porównaniu do tego treningu, split to gówno jednym słowem... Wykonaj sobie taki trening i zobacz czy za łatwy dla Ciebie..A propo najlepiej zaczynać od FBW a nie od splitu, najczęstszy bląd :)


  • 0

Masiok
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

Od następnego tygodnia zacznę FBW i po miesiącu zobaczę, jak tam efekty, tylko szkoda, że nie będę mógł porównać tego z efektami splitu, bo niestety nie notowałem postępu na bieżąco :P. A można trenować FBW 4 razy w tygodniu? Nie wiem, czy 3 to będzie dla mnie wystarczająco.


  • 0

Lajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 32
74
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Sztuki Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Ułożenie planu

Można trenować 3 i 4 razy w tygodniu, więcej nie zawsze znaczy lepiej.. Ale najpierw go spróbuj, bo widzę że przeceniasz swoje umiejętniości ;)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024