Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cokolwiek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cokolwiek

 Witam mam 16 lat i ćwiczę  ok kilku miesiecy wcześniej (obecne FBW) nie myślałem w ogóle o diecie ,ale od jakiegoś czasu zauważam brak efektów więc postanowiłem coś z tym zrobić.Tylko ,że raczej "pełna" dieta nie wchodzi w grę,i tu moje pytanko czy gdybym tylko dostarczał odpowiednią ilość białka ( w moim przypadku 120g licząc 2g na 1kg ciała) zauważyłbym różnice i czy to w miarę by wystarczyło?Po 2 czy te 120 g mogło by być dostarczane w dwóch posiłkach tj. śniadanie i drugie śniadanie? Po 3 chciałbym żebyśćie mi doradzili co mogę jeść na śniadanie z tym białkiem, w szkole jadłbym ryż z przyprawą curry może byc?


  • 0

58podejscie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 46
82
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kalistenika
    Siłownia
    Kolarstwo
    Biomechanika inżynierska
  • Staż [miesiące]:8 lat

Napisano Ponad rok temu

Re: Cokolwiek

Gdybyś trzymał się diety to byś różnice zobaczył , tylko musisz mieć makroskładniki i kalorie dobrze zrobione ;>

Tobie wystarczy 1,8 g białka na kilogram .

Ryż ma mało białka a więcej węglowodanów

 

Co do produktów to

Ser twarogowy ma troszkę białka , na śniadanie jajecznica to dobry wybór bo zawiera troszkę białka , na obiad jakieś mięso szamaj każde ma białko , kasza .

groch żółty ma też białko.

 

Niektórzy mówią , że nieważne czy zjesz xxxx kcal i makrosów w jednym posiłku czy w 10 ważne aby wszystko się zgadzało .


Użytkownik 58podejscie edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

 " Jesteś na tyle dobry , na ile  dobry jest Twój najsłabszy punkt ."

" Bycie mistrzem nie polega na dokopaniu przeciwnikowi w walce, lecz zachowaniu zaraz po niej! "


Johnsh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cokolwiek

No ok ,ale jeśli będę pilnował tylko białka to mi coś da nawet jeśli będę miał deficyt kaloryczny? Ma pan jakies propozycje co mogę wziąść do szkoły na drugie śniadanie bo rano będę jadł tą jajecznicę ,jest może coś na zmiana z ta jajecznicą  bo trochę monotonnie codziennie jajecznice


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cokolwiek

Nie. Na deficycie energetycznym nie zbudujesz mięśni, już lepiej trochę mniej białka a utrzymać dodatni bilans kcal.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024