Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Narcyz tylko kup cs bo piepszowy to g żadna skutecznosć tak jak muwiłeś wiem bo sam uzywałem .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Narcyz ja nosze cs z napisem Nato i neichcij zebym cię tym popryskał . Te zagazowania szkół wszyscy w szpitalu bo ktoś prysnoł mówią same za siebie , poszukaj na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] gaz w szkole .
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Maslow: kickboxing to dobry wybór, ale ja osobiście zacząłbym od boksu - przynajmniej przez pierwszy rok. Dużo szybciej będziesz miał wymierne efekty (nie rozdrabniasz się na robienie rąk i nóg, w tym samym czasie ćwiczysz tylko ręce), obijesz się lepiej niż na kicku, elegancko wyrobisz sobie postawę, pracę nóg itp. A po roku zobaczysz czy dalej robisz boks czy Cię to nudzi i wolisz dodać nogi.
Na Twoim miejscu sprawdziłbym obie sekcje i gdyby boks był prowadzony przez rozsądnego trenera (nie wystawia początkujących do sparingów z zaawansowanymi, umie przekazać wiedzę itp.) to zostałbym tam.
Zresztą sam tak uczyniłem :)
O Capoeira zapomnij.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Acha, żeby było jasne: niech Ci nie przyjdzie do głowy po tym roku startować do czterech starszych i większych od Ciebie gości :)
Rozumiem Twoje wkurwienie w tej sytuacji ale zrobiłeś dokładnie to co powinieneś - czyli nic. Czasem trzeba stulić uszy po sobie.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Jeżeli coś skutecznego na 4 to tylko Rayz-do.
Kurs początkowy to walka 1 na max. 4. Czyli coś w sam raz dla ciebie.
Kurs zaawansowany to 1 na 7 (z ograniczeniem, że maksymalnie 3 ma nóż).
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
hehe tak się akurat składa że mam MOSiR z sekcją boksu prawie przed domem
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
No to mykaj chłopie, co Ty jeszcze robisz przed komputerem :)
Przy okazji poznasz pewnie parę ciekawych osób z okolicy i choćby dzięki temu będziesz bezpieczniejszy.
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
tak się znowu składa że znam już pare osób na boksie, mam pare kumpli z ping ponga którzy tam chodzą
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
No ping-pong też niewątpliwie wymiata. Te forehandy z liścia na przykład 8)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
chlopie, o czym Ty w ogole piszesz? na 4? szybkie nogi, bo jestem pewien ze na 99% 4 nie rozjebiesz. Mozliwy atak wyprzedzajacy, cs+baton, ale 4? hmm...ja tego nie widze, niezaleznie co koledzy forumowicze napisza. kravka, kick, box, judo, kendo, czy inna capoeira moim zdaniem tu nie pomoze. To nie filmy a Ty nie jestes Seagalem albo Norrisem.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
na 4? Mułaj Spierdathai
  • 0

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Zacznij od sekcj... szachów - nauczysz się panować nad emocjami oraz strategicznego myślenia.
Równolegle trenuj np. zapasy - kiedyś gdzieś czytałem że w Zabrzu jest sekcja, więc poszukaj...
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
no "Autor" po pierwsze samokontrola, po drugie zapisz sie na kicka napewno Ci sie kiedys przyda i poza rozwojem fizycznym psychologicznie tez sie lepiej napewno bedziesz czul, a jak ktos jest pewny siebie duzy...a do czasu kiedy bedziesz dobry to napewno kilka kilo ci przybedzie ;-) to Cie nikt nie ruszy :D

a z tym gazem to wiesz zastanow sie...bo jesli tych 4 typkow mieszka u Ciebie na osiedlu lub w dzielnicy albo u Twojej laski to nawet jesli raz Ci sie z gazem uda to masz wiecej jak pewny powazny oklep przy nastepnej okazji...

pozdro
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
No wiem na 4 to nie mam szans, a co do gazu to nie mam zamiaru nic takiego kupować, ale jak już pisałem mam odgroma wolnego czasu więc może bym coś potrenował.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Nawet nie denerwuj ludzi tutaj z tekstami: "mam od groma wolnego czasu" :evil: . Idź na trening i przestań marudzić tutaj najprawdopodobniej niczego nowego już się nie dowiesz.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków

chlopie, o czym Ty w ogole piszesz? na 4? szybkie nogi, bo jestem pewien ze na 99% 4 nie rozjebiesz. Mozliwy atak wyprzedzajacy, cs+baton, ale 4? hmm...ja tego nie widze, niezaleznie co koledzy forumowicze napisza. kravka, kick, box, judo, kendo, czy inna capoeira moim zdaniem tu nie pomoze. To nie filmy a Ty nie jestes Seagalem albo Norrisem.



Nooo nie jak ktos mi powie ze z katana nie poradze sobie z 4 ema typkami :D . Ale to by byla jednorazowa akcja :D i dla nich i dla Ciebie (dozywocie za bawienie sie w wujka Conana) :D .
Kendo rulez :D .
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków

Nooo nie jak ktos mi powie ze z katana nie poradze sobie z 4 ema typkami :D . Ale to by byla jednorazowa akcja :D i dla nich i dla Ciebie (dozywocie za bawienie sie w wujka Conana) :D .
Kendo rulez :D .


hehe, dokladnie, pomoze, jednorazowo. Tylko po co? :)
  • 0

budo_mort2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skarżysko

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Wiesz co, to taki tekst jak na filmie "Synowie mafii". Ja rozumiem, że w tym wieku nie myśli się realnie, zwłaszcza jak się w życiu na ulicy nie dostało. Jest takie powiedzenie że walki szuka ten co nigdy nie walczył. Rozumiesz mam nadzieje, że nikt z tobą się patyuczkował nie będzie, i dostaniesz taki wpierdól, że dziewczyna może przestać ci być potrzebna. Myśl facet, w proporcji 4 na 1 to NIKT nie ma szans jeśli tamci nie są totalnie pijani a co najmniej trzech z porażeniem mózgowym. Oczywiście może ich dorwać pojedyńczo, np. z batonem, ale to już inny temat. Moja rada, dużo sparingów, najlepiej boks albo muay thai, może być kravat albo jakiś grapling(jj,bjj,judo)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Musisz sie po prostu nauczyc paru podstawowych ruchow. Wiesz - wpadasz miedzy 4 i: pierwszemu walisz z banki w splot slonczeny, drugi dostaje z kolana w jaja, 3 lokciem w nos, 4 palcem w oko. A na koniec wykanczasz ich wszystkich obrotowym kopnieciem z wyskoku. :) :) :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
buhahaha Mradu zabiłeś mnie teraz... ze tez sam nie wpadlem zeby mu poradzic obrotwe kopniecie z wyskoku...w grze franko i na filmach przeciez niezle dzialalo ;-)

pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024