Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
141 odpowiedzi w tym temacie

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Witam. Poradźcie czy jest jakaś sztuka walki, wiem że sama nie da rady na 4 łebków ale czy jest jakaś sztuka wali połączona z bronią, która miała by szanse powodzenia w walce z 4 oma. Nie mam zamiaru nikogo zabijać więc chodzi mi o broń którą moge użyć i nikogo niezabije. Dzisijesze zajście mnie tak wk....iło że myślałem że rzuce się na 4 gości. Szedłem z dziewczyną, pod blokiem stało kilku takich spod ciemnej gwiazdy. Jeden zaczoł takie hasła puszczać " Ale ta laseczka ma cyuszki"itp byłem dosłownie tak wk... iony że chciałem się na nich żucić,{ na 100% bym dostał wpierdol}ale ona mnie uspakajała, żebym nie zwracał uwagi.
Już od pewnego czasu chciałem się zapisać na jakąś sztukę walki, żeby umieć się bronić, żeby nie było takich sytuacji. Mam 188cm 65kg i 15 lat.
Co proponujecie, sztuka wali z bronią, i co wy byście zrobili w mojej sytuacji. Ja 15 lat ich 4 sku...eli powyżej 18.
W moim mieście Zabrzu są Boks, Kickboxing, Karate, aikido, Teakwondo, dwa kluby kung fu z thai chi, Judo, Dżu dżicu[ niewiem jak się to pisze}, Capoeira i jak dobrze poszukam to może i inne znajde
Pozdrawiam
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Wybacz, ale na 4 gosci pare lat starszych to zdrowy rozum (zeby sie na nich nie rzucac, chyba ze masz gnata :lol: ) i szybkie nogi + bieg z przeszkodami dobrze wycwiczony (skoro zajscie w miescie). Nie ma SW, ktora pozwoli Ci sie przed 4rema obronic, a tym bardziej ich samemu atakowac. Zycie i zdrowie Ci nie mile??
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Na 4 lebkow polecam ... nerwosol.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Jak dziewczyna nie zareagowala ... to normalna dziewczyna i niepowinienes sie przejmowac, jak dziewczyna by sie domagala wlania im ... to zmien dziewczyne ... jak zaatakuja was bron jej za cene zycia ... w innych przypadkach olej ich cieplym moczem ... pozdrawiam.
  • 0

budo_tob
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
a krav maga nie ma? sekcji kravki poszukaj... w necie poszperaj... na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (niec nie rekalmuje :) )l powinno cos byc. koniecznie chcesz sztuki walki z bronia? moze kalaki? :wink: ale co? bdziesz po miescie z kijami biegal? ty sam na czterech... :roll: hmmm a poszukaj sobie w postach co ludzie pisza na temat ulicy (gdzies byl temat "dobry text na ulice..."). a tak na marginesie, gdyby jacys kolesie powiedzieli o mojej dupie, za ma fajne cycyuszki to bym sie cieszyl ze fajne ma... :wink: moze ty za nerwowy poprostu jestes... kolesie pochwalili a ty od razy bedziesz ich lal... az starch polyslec co bdzie jak pochodzisz kilka miechow na kravke i ktos cie o godzine zapyta :twisted:
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
wing tsun jest chyba na to dobry :) Mam taki filmik na twardym dysku, jak w ciągu sekundy(chyba niecałej) dziadzio powala 4 łebków :) Niestety nie pamiętam skąd go ściągnołem :(
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Na czterech to spierdalamente.
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
"ale ma fajne cycuszki" to był przykład bo było tego więcej, może i zbyt nerwy się zrobiłem, ale on to mówił śmiejąc się, dodał "Ale pendzla ma ch...ego" I jak tu się nie wk...ić.
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Ani combata ani krav magi raczej nie będzie szukałem, i co do broni to z kijami raczej nie będę chodził po ulicach. Wyczytałem że bez broni żadna sztuka walki nie pomoże na więcej niż jednego.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Na 4 to nóż (wątpliwe) albo broń palna (zapomnij).
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Wiem że w Zabrzu jest bardzo dobra sekcja kickboxingu, jakiś medalista tam trenował
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
ale jak już pisałem nie mam zamiaru nikogo zabijać, może to być sama sztuka walki tylko jaki styl proponujecie
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
JAki styl by nie byl jak bedziesz ty VS 4 gosci w dodatku starszych to dostaniesz na jape...JEsli juz cos mozna doradzac to tam gdzie sie najwiecej oswoisz z walka czyli boks. kick, thai. JEzeli mas ztaka sytuacje to im cos odszczeknij a nie odrazu napier...j :wink:
PS. I tak jestes wielki jak na 15 lat...ja w twoim wieku mialem 160cm :) :) :)
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Ja jestem w jego wieku, a waże 10 kilo więcej. jakiś wiotki chyba jesteś :wink:
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
wybierz taki który ukształtuje ci charakter i odstresuje chłopie. jakiś tradycyjny może? troche wschodniej papki i medytacji ( nie bijcie ;) ) ci sie przyda :)

chcesz sie "umieć bronić żeby nie bylo takich sytuacji"? nie chodź z dziewczyną nigdzie, może, albo coś. inaczej nie ustrzeżesz sie przed podobnymi "akcjami". no chyba że pomyślisz żeby do swoich 65 kilo dorzucić jeszcze 100, wtedy nikt cie nie będzie tak "atakował" jak tamci.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
Joga, tylko joga. Albo praktykowanie jakiegoś ZEN. Bo chłopie, nie umiejętności walki Ci trzeba, tylko umiejętności poskramiania własnych, niekoniecznie zdrowych i bezpiecznych, odruchów.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
no dobra, to ja się chyba na kickboxing zapisze, żeby się "rozstresować i wyżyć no i nauczyc bić" bo gdyby mnie nie powstrzymywała to teraz bym leżał w szpitalu,
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
A pomyślałeś co się stanie, jak zamiast się odstresować, zacznie Cie korcić, żeby sie sprawdzić swoje umiejętności? Też możesz wylądować w szpitalu.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
znajdz 7 kolegow :P

disklejmer:
*ta rada ma charakter zartobliwy i autor w zaden sposob nie namawia do organizowania masowych zamieszek w miejscach publicznych badz nie*

a 65 kg przy 188 to juz hyba niedowaga?
i ciesz sie, ze masz fajna dziewczyne :wink:
  • 0

budo_maslow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuka walki, broń, cokolwiek na 4 łebków
to w takim razie co proponujecie prucz Jogi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024