[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co sadzicie o treningu w środę może być czy zamienić go na typowa siłówke jak w poniedziałek i piątek? Dodam ze ćwiczę MMA!
Wzrost 188 Waga 76
Pozdrawiam!
Napisano Ponad rok temu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co sadzicie o treningu w środę może być czy zamienić go na typowa siłówke jak w poniedziałek i piątek? Dodam ze ćwiczę MMA!
Wzrost 188 Waga 76
Pozdrawiam!
Napisano Ponad rok temu
Jaki staż treningowy masz?
Jak do tej pory trenowałeś?
TKWM
Napisano Ponad rok temu
Co do siłowni to jakis rok stażu. Do tej pory trenowałem splitowo ale teraz chce pójść bardziej w siłę i wytrzymałość i dlatego pytam czy ten plan treningowy jest dobrze ułożony.
Pozdrawiam
Użytkownik enownnDZIK edytował ten post Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
virtual pro mma 0_o |
Multimedia |
|
|
||
Dieta na masę a podjadanie |
Dieta |
|
|
||
Reklamy tv firm produkujacych ciuchy,sprzet etc do MMA. |
MIXED-MA |
|
|
||
Ocena planów treningowych! |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
||
Biologiczne podstwy sportów walki |
Inne sporty |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu